Skocz do zawartości

10 najlepszych broni w historii gier wideo


Ackman

Rekomendowane odpowiedzi

Ee, dla mnie to na pierwszym miejscu jest piła z Doom'a :3 (ahh, przypomniały mi się stare dobre czasy Doom'a... ^^ I to, jak uczyłem mojego 3-letniego syna grać na kompie na przykładzie tej gierki xD Nauczył się na niej, jak używać na strzałkach trzech palców, bo na początku jednym palcem kilkał trzy strzałki, a drugą ręką naparzał Ctrl :D) A BFG też jest niezłe, chociaż ściągnęli je w Quake'u 3 :3

 

Oo, to Quake 2 miał taką fajną grafę ?? Już zapomniałem, uojt xD

 

Oo, muszę zagrać w Half Life'a 2 xD A takie coś jak na pierwszym miejscu, to było też w Painkillerze i było najgorszą bronią. Przyciągało zombiaki o siekało na kawałki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czemu mnie nie dziwi bardzo wysoka pozycja czerwonej skorupy żółwia z Mario Kart? :] A już wiem, bo w 90% oznacza pewną śmierć. Dobra broń na zablokowanie przeciwnika parę metrów przed metą. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A BFG też jest niezłe, chociaż ściągnęli je w Quake'u 3 :3

 

Oo, to Quake 2 miał taką fajną grafę ?? Już zapomniałem, uojt xD

 

ustaw sobie w q2 na open gl :P w viedo i cacy gra ;)

 

hmm co do broni to różne są gusta i guściki i naprawde ciężko by wybrać tą jedyną najlepszą broń ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet w MU są Light Saber-y :J

 

@bartek<numerki jakieś-tam>pl & Cekol's screen: No nie mówcie że to jest Quake 2 ! Teraz to muszę w to zagrać ! xD (a ja myślałem, że Quake 3 i 4 prześcignął w grafie poprzednika, a tu lol xP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko Quakem 2 żyję

Ja już dawno przeżyłem i przeszedłem :P

Obcykałem go począwszy od hard, przez fanowskie mapy, aż po własne-zrobione w Quarku :)

 

Cekol-ten screen z Q2 wygląda na trochę "podrasowany" ;] Obok wypasionych tekstur pojawia się znane i smętnie wyglądające sky x) Może masz jakiegoś moda, który usprawnia silnki graficzny kfejka? Nie wiem czemu, ale ja nie pamiętam, by to tak dobrze wyglądało-nawet na akceleratorze :xP

 

A ranking: Railgun zdecydowanie za nisko. Broń z Contry-WTF? Gdzie jest "zmniejszacz" DN3D albo zamrażacz??? Zamiast BFG z Dooma dałbym BFG z Q2. Nie ma też granatnika z tejże gry-u mnie miałby gdzieś 3cie miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adster -> Tam nie ma zestawu najlepszych broni z historii "Kłaka" (2) =] Tylko gier na wszystkie platformy xD

 

Oczywiście mnie również brakuje tu kilku broni (wspomniana chociażby kołkownica, Panzerfaust z ET [muahahaha!] i inne), ale przecież nikt nie zrobi rankingu czegokolwiek tak by wszystkim odpowiadało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniałem, że brakuje mi samych broni z Kfaka. Nie zaprzeczałem także, że to jest ranking wszystkich "zabawek" w historii gier komputerowych :/ Po prostu brak mi granatnika, rail za nisko, BFG nie to a i zamrażacza i zmniejszacza z DN3D mi brakuje :)

 

...i bronie z Contry-WTF??? :P Dałbym jej za to dość wysokie miejsce w rankinu "najlepszy coop-op"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to chodziło o "najlepsze" wyposażenie. Karabinki z Contry nie są wcale najlepsze. xD

 

Jeżeli jednak rzeczywiście autor filmu zamierzał pokazać najoryginalniejsze bronie, to tym bardziej dziwi mnie brak tych dwóch broni z DN3D, o których wcześniej wspomniałem! (Strzał ze zmniejszacza i z buta go gnieć! :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja głosuje na siekiere w quake 1, pile mechaniczna z dooma, no i na sztylety z dark messiah of might & magic, czyli miły sposób żeby poczuć krew przeciwnika na twarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...