Skocz do zawartości

Zablokowane Wasze postacie


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

baaaardzo chętnie oczywiście jeżeli grasz na serwerze ranmusa :P jaki masz nick? :D

 

Na razie to tylko na serwerze ranmusa da się grać :P nick w grze taki jak na forum: Gruby. Ale dzisiaj już serwer online nie będzie chyba :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja postac

 

P.S Ten helm fajnie wyglada ale ma tylko 8 czy tam 10 defa, natomiast scroll zadaje 70-90 dmg, ale wymaga 200 vitality :boxed:

Jesli ktos bedzie sie chcial wymienic (tylko za dobre itemy ktorych nie mozna kupic w sklepie) to prosze pisac. GG# 7800607

 

Comment dudes :D

postacalmorawj6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uożesz ty, jeszcze tutaj smiesz swa twarz pokazac, zloczynco ! xD

 

O imydżu napomknalem iże czkam na serverera, ale moge po krotce uopowiedziec: level 10, tiberian sword, dark shield i takie tam plate sety jeszcze... Na razie musze level dobic, ażeby moc zalozyc dark shielda ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na obrazku pisze że masz do rozdania 10pkt 0o dlaczego?? nie dawałeś 1 lvl? ..

Tak, nie dodalem 2 lvli, trzymam je po to bo moge znalesc jakis item fajny co bedzie wymagal Vitality wiecej, a bede mial np. all w Wisdom, to tak na wszelki wypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, co się stało z Kasmilusem? Nasłałem na niego kilku kumpli, którzy akurat łowili ryby. Poszli na dół i rozgarzała się bitwa taka, że nie wiadomo kto był kim! Znowu powiedziałem, żeby poszli w dół, a potem musiałem się wylogować. Co się stało z Kasmilusem?

 

PS. Borek, daj swój nr GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj wypdla obecnie najlepsze buty na serwerze obecnie i 2x wind glowes (screeny macie w temacie "Moja postac"), poprostu mailes pecha, a i tak wiele ciekawych rzeczy moga hellspidery i ghosty wywalic ;)

 

No jedynie to poszczęściło mi się z tym advanced battle axe. Wczoraj z ghosta wyleciało no ale to i tak nie jest najlepsza broń :P i na dodatek potrzebuje jeszzce 2 lvle na nią zrobić >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic rewolucyjnego nie mam (wczoraj dark shielda zlootowałem, wędkę, snake shielda, a Creav zlootował Advanced Skull Wanda, akurat z nim expiłem :P, screena mogę dać, jak wreszcie Mighty Admin Ranmus włączy serwer, na co czekam od 8 rano :D )

 

 

Szukam wind gloves i nie moge zlootować, więc jak ktoś coś chce to mogę się zamienić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka ofiar

-Marek

-Kasmilus

 

ja tu se biegam bez żadnej broni żadnej tarczy goły pierwszo levelowicz a tu mnie sru coś zielonego trafiło. Rozglądam się a tu Kendzop mnie punktuje a że w trakcie biłem robaka to nawet uciec nie mogłem :P

 

Teraz mam 16 level 20 k złota i super weapony jak będzie działał serwer screna wrzucę :)

 

Edit: Jak się z łuku strzela :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Jak się z łuku strzela :P

 

W prawym górnym rogu tam gdzie masz te małe ikonki gdzie wybierasz ataki bronią białą i magiczne to tam klikasz ikonkę łuku.

 

Harlan: Z rare itemków pisałem co mam chyba, że o czymś jeszcze zapomniałem, co jest w moim przypadku

bardzo prawdopodobne ;) :D Tak jak mówiłem jak Ranmus włączy serwerek to zarzucę jakimś "skrinszotem"

ew. pogadamy w grze.

 

 

EDIT: Ranmus to chyba miał ciężką noc, tak długo go niema :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to udało mi się osiągnąć taką postać:

herotg9.jpg

I mam chyba najlepsze przedmioty jakie są na razie w becie o ile się nie mylę =] Oczywiście dla wojownika... Po za tym, teraz już nie będę wbijać następnych poziomów, tylko się spytam Borka co trzeba testować - i tym się zajmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...