Skocz do zawartości

Zablokowane CTRL + V


Bruce

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 623
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kaspersky jest programem anti virusowym (sądze że najlepszym)

Wykrywa wirusy prawie każde ! Nie wieżysz? wejdź na strone z wirusem i odrazu !

 

Porady do KAV :

 

Kasowanie wirusa : Jeżeli mamy wirusa i chcemy go usunąć po wirusie pojawia się komunikat o wirusie kliknijmy Delete. Wirus skasowany!

 

Naśmiewałem się z recenzji Kaczowstrzymawacza (chyba jakoś tak xD) razem z Supervaderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt dużo gier nisko ocenionych, za mało gier wysoko ocenionych. Dlaczego tego się czepiam? No cóż, taki recenzent co tylko gani twórców gier zostałby szybko wywalony z redakcji, chyba że gani jakieś prawdziwe gnioty. Ale to sprawa gustów. Musisz popracować nad swoją grą

Cytowałem kolejny genialny wymysł Jakluba z tematu Oceń :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instance_create(x+16,y+16,object6)

instance_destroy()

Schowek jak schowek.

 

PS. Marmot, po co ty kopiujesz jakieś uguguguggugugu, czy jakoś tak? :] To też o czymś świadzczy.

 

Po prostu mam skrót do kopiowania/wklejania pod środkowym klawiszem myszy i mi się czasami kopiują takie bzdury xd .

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial dla młodzieży, podejmujący istotne problemy wychowawcze, charakterystyczne dla środowisk tzw. młodzieży trudnej. Bohaterowie filmu - czterej chłopcy i dziewczyna w wieku 12-14 lat - pozostają w stałym konflikcie z porządkiem społecznym; od chuligańskiego stylu życia dzieli ich tylko krok. Film wskazuje na potrzebę istnienia w życiu młodych ludzi ideałów, szlachetnych mitów i wzorców postępowania. Ucieleśnieniem marzeń bohaterów jest romantyczna postać Tolka Banana, jego tajemnicza osobowość działa na ich wyobraźnię. W filmie zostały przedstawione przygody młodzieżowej "szajki" zmieniającej swoje postępowanie pod wpływem Tolka Banana. Dzięki niemu bohaterowie uczą się przyjaźni i uczciwości, w myśl zasady "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".

Posiłkowałem się internetem podczas pisania wypracowania na polski ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Give thanks that there an empress inna me life, oh jah"

 

Hmmm, bez komentarza? :P

No dobra - kto wie z jakiej to piosenki i jaki wykonawca? :> (szaman licze na Ciebie ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...