Skocz do zawartości

Zablokowane Vectrom


Dangon

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze znajdziecie powód do dyskusji :]. Skończcie się przekrzykiwać, niech Dangon dorobi jeszcze coś do tej gry, np. AI przeciwnika + jakieś fajne trasy i będzie wszystko jasne, mam tu na myśli, czy rzeczywiście gdyby nie TeeGee to nic by z tego projektu nie było.

 

Vardi: Nie czytałeś wszystkich postów :] napisałem że powinien zrobic wiecej i dopiero wtedy wstawic. :]

 

Szymek, to są dema gier, chciał się chłopak pochwalić i ma czym. Nie złamał regulaminu, screen jest, demo jest, nie napisał przecież, że to jest już ukończona gra. Sam po sobie wiem, że jak uda mi się coś fajnego stworzyć, to zaraz muszę wszystkim o tym pisać :D Przecież sam też tak zaczynałem :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy nie zawiesic projektu. Niestety nie daje sobie jeszcze rady np. z AI komputera... Wiekszosc jest juz zrobione lub poprawione. Jednak bez komputera z dobrym AI (lub w ogole z jakims AI :jezor: ) to nie ma co sie bawic z tym.

 

No chyba ze zrobie narazie gre na dwoch (bo takowy splitscreen juz powstal ;) ). A dopiero po jakims czasie zaczne sie bawic z kompem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszę projekt, który ma szansę być hitem.

 

AI do samochodówek - link

 

A w demie nie ma za bardzo co oceniać.

 

EDIT: Może jednak trochę napiszę o demie:

+ Fizyka jazdy bardzo dobra, ale ma wady już wymienione w temacie

- Ten w zamierzeniu efektowny pokaz logo "Vectrom" w świetle reflektorów bardzo się tnie, mimo, że testowałem to na bardzo dobrym i szybkim kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AI do samochodówek - link

 

- Ten w zamierzeniu efektowny pokaz logo "Vectrom" w świetle reflektorów bardzo się tnie, mimo, że testowałem to na bardzo dobrym i szybkim kompie.

Ok. Dzieki. Przeanalizuje to i pobawie sie jeszcze z tym. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

A ten pokaz logo tnie sie dlatego ze posiada mala ilosc klatek oraz ma ustawiona mala predkosc w efekcie wyglada to tak jak wyglada. Ale nie to jest teraz najwazniejsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamieścić na GMclanie swój własny silnik samochodówki, ale jak zobaczyłem twoje demko, to zamarłem...i chyba nie zamieszczę go już :D

 

Nie żeby był zły, ale przy twoim (TeeGee???) blednie :)

 

A sam Vectrom: po prostu wymiata, ale nic więcej poza modelem jazdy póki co nie prezentuje-co wcale nie jest wielkim grzechem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje nowa wersje ktora mozecie sciagnac i wyprobowac:

 

Vectrom_v.0.11

 

Co nowego:

 

*Do wyboru sa 2 samochody

*Grac mozna teraz albo samemu albo na dwoch (splitscreen)

*Mozna skrecac cofajac

*Zmniejszylem troche predkosc

*Oba samochody maja rozne parametry (tzn. jeden jest szybszy ale bardziej go zarzuca...)

*Reszte sami zobaczycie

 

Sterowanie:

 

*Gracz I - Strzalki

*Gracz II - WSAD

 

Screenow nowych nie daje bo graficznie narazie nie ma co pokazywac. Trasy sa w budowie :)

 

Milego grania.

 

PS. Wiem ze kolizja miedzy samochodami moze byc kiepskawa ale niestety tak jak i wczesniej, tak i teraz jest ona nie za dobra (wczesniej byla inna), tak wiec zostawilem tak jak zostawilem...

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś dziwnego w tej grze http://img19.imageshack.us/my.php?image=ddwr9.jpg Widać licznik przeciwnika kiedy on jedzie :) Mógłbyś to jakoś poprawić?

Wiem, wiem jednak nie mam pojecia jak... :jezor: Moze wiecie jak to zrobic?

 

EDIT:

Poprawione (u mnie na dysku) :)

 

Popraw kolizje bo samochód czasem blokuje się na kaktusach lub widowni.

 

hmm... sprawdzilem jeszcze raz i ani razu nie zablokowalem sie w taki sposob abym nie mogl wyjechac. Czy komus rowniez przytrafilo sie to o czym wspomnial Patryslaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się tak zdarza że się zablokuje na kaktusie albo na widowni.Musisz naprawić to Dangon bo nie raz jest wkurzajace to :] ale i tak fajna gierka.Szczególnie fizyka :D

Dokącz tą grę jak najszybciej lepiej wolniej a dokładniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... sprawdzilem jeszcze raz i ani razu nie zablokowalem sie w taki sposob abym nie mogl wyjechac. Czy komus rowniez przytrafilo sie to o czym wspomnial Patryslaw?

 

Tak ja tak mam kiedy uderzę w widownie lub kaktus to nie mogę później jechać dalej bo jestem zablokowany.

 

A co do gry to naprawdę zapowiada się świetnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...