Skocz do zawartości

Zmiana postaci w MMO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest to mój pierwszy temat na tym forum i nie wiedziałem do której kategorii, więc dałem do pytań zaawansowanych.

 

Ostatnio próbowałem swoich sił w robieniu własnego MMO (korzystałem z poradnika) i mam jeden raczej drobny problem. Mianowicie chciałbym aby w menu był wybór postaci tak, aby każda osoba grająca na serwerze miała wygląd wybrany wcześniej. Zrobiłem w obrazku postaci dodatkowe klatki z innymi postaciami, i najpierw próbowałem zmieniać wygląd klawiszem już w grze, ale niestety zamiast zmieniać postać to tworzy zapętloną animację (mruganie) postaci. Od razu mówię, że próbowałem dostosować skrypty, ale dalej nie działa. Czy mógłby mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przesyłaj ją tak jak przesyłasz pozycje gracza, statystyki czy cokolwiek innego w końcu jesteś na tyle dobry żeby tworzyć MMO. :P

No cóż, używałem poradnika i zrobiłem tak jak mi napisałeś, ale niestety o ile u mnie wszystko działa to druga osoba nie zobaczy mojego nowego wyglądu. Może trzeba też poszperać w obiekcie gracza, który się ze mną połączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...