Skocz do zawartości

cRemake


Chell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, jaki sens jest w remakowaniu Spyro? (tym bardziej że to gra trójwymiarowa i dość duża)

A remake Metal Sluga? Ja tę grę kocham między innymi za grafikę właśnie ;) Wystarczy spojrzeć na te nowsze Metal Slugi z lepszą grafiką - już nie ma tego starego uroku.

 

Według mnie, do remaków powinny iść dużo starsze gry, no ale regulamin to regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaki sens jest w remakowaniu Spyro? (tym bardziej że to gra trójwymiarowa i dość duża)

Nie ocenisz póki nie zobaczysz efektu końcowego :).

Kto powiedział, że w grze mam podtrzymać grafikę 3d? Widok izometryczny złym rozwiązaniem nie jest.

 

Według mnie, do remaków powinny iść dużo starsze gry, no ale regulamin to regulamin

No cóż, tak już ustalił Chell i niech tak już będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Według mnie, do remaków powinny iść dużo starsze gry, no ale regulamin to regulamin

Wtedy, jak już zauważył muuuczek, posypałoby się buzyliard tanków i innych gier tego typu. A przecież jest tyle świetnych gier sprzed 2000!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, do remaków powinny iść dużo starsze gry, no ale regulamin to regulamin

chwileczke!!!

co to znaczy? Przeciez jest w regulaminie ze maja to byc gry ktore ukazały sie PRZED 2000 rokiem,

wiec te "duzo starsze" chyba mieszcza sie w tej kategorii, prawda?

 

//edit

swoja droga to chyba jestem niezadowolony z przesuniecia terminu zakonczenia konkursu. Przygotowywujemy prosta gierke, a teraz musimy sie liczyc ze poziom konkursu bedzie jednak duuuzo wyzszy... a mialo byc tak łatwo i przyjemnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec te "duzo starsze" chyba mieszcza sie w tej kategorii, prawda?

Prawda. Po prostu uważam, że tworzenie remaków dość młodych gier i do tego mniej zaawansowanych graficznie to... mija się z celem? ;) (mniej zaawansowany =/= gorszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga to chyba jestem niezadowolony z przesuniecia terminu zakonczenia konkursu. Przygotowywujemy prosta gierke, a teraz musimy sie liczyc ze poziom konkursu bedzie jednak duuuzo wyzszy... a mialo byc tak łatwo i przyjemnie :/

No cóż, Ty także możesz wykorzystać dobrze ten czas, a dodatkowa konkurencja jedynie Cie do tego bardziej zmotywuje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sheriff: Sorry, zasady to zasady. Poproś jakiegoś grafika o zrobienie czegoś podobnego albo coś wykombinuj. Screen tytułowy nie będzie ważny jak resztę zrobisz świetną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Oceniane jest wszystko osobno. Grafika nie ma wpływu na gameplay (chyba że maski), gameplay nie ma wpływu na muzykę, muzyka nie ma wpływu na dokładność odwzorowania gry itd. Możesz się skupić na jednym, ale wtedy musisz się liczyć z tym, że stracisz punkty na reszcie. Jak mówiłem - nie musisz robić wszystkiego sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta grafika?

Gra którą robimy jest nieco leciwa i bohater w oryginale to kupka czarnych pikseli.

Czy gdy nieco go podpicujemy to nie bedzie odejmowalo punktow???

 

Gotowa gre nalezy zamiescic tutaj w tym temacie, czy tez trzeba ja przesłac do Chell'a ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Graficzka powinna wzorować się na oryginale, ale odpicowana może być dowolnie (3D, wektorki, współcześniejsza grafika itp.), jednak jeśli w oryginale bohater jest np. archeologiem a w twoim remaku będzie stylistą to uciekną punkty za odwzorowanie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chell, no ale u nas bohater jest jakims czarnym gówienkiem który nazywa sie chyba "nieustraszonym odkrywca" a został zamieniony na sympatyczna owieczkę, która równiez jest nieustraszoną explorerką (w dodatku z dzwoneczkiem!) to chyba jest ok?

Napisz lepiej teraz, zeby nie bylo zaskoczenia.

 

ps: czy gotowa gre mamy zamiescic tutaj czy lepiej przeslac Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tak tylko przypominam, że prace można przysyłać do mnie tylko do 7 marca, godziny 20:13.

Z nami spoko. Gra zrobiona, tylko Shil cos kreci nosem na grafike, ale wiadomo.. to bab.. dziewczyna.

 

1 masz juz jakies przyslane gry?

2 w grze oryginalnej jest jakas glupiutka historyjka, my zmienilismy ja na piekny i wzruszajacy wierszyk ( wiersz, mozna by nawet powiedziec!) mojego skromnego autorstwa. Mam nadzieje ze nie odbiera to nagrody.. tzn punktow?

3 aa nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...