Skocz do zawartości

Władcy Orbis: Cień Śmierci


Adriann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze,w połowie grudnia gdzieś poprosze zainteresowanych o próbki głosu. W ciągu tygodnia zobaczycie jeszcze jakiś trailer

Edit: w sumie,jeśli będę robił trailer przyda się kilka głosów,ale to też jeszcze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
omg a ja jeszcze nie ;x

 

Adriann, moge Ci robić za jakiegoś dzieciucha/małą dziewczynkę.

Ja miałem mutację jak miałem z 16 lat więc i tak pewnie tak źle mieć nie będziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jest zainteresowanie,przyda się dużo głosów,tyle że jeśli będą dubbingi,filmiki to gra będzie dużo zajmowała,przygotujcie się na to;>

A co do nazwy to nie mam dobrego pomysłu,Cień Śmierci zainspirowany Heroesami 3,podobny motyw nekromantów więc zapożyczyłem kawałek tytułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała fabuła opiera się na tym motywie. Bardzo będzie pasowało.

Ale ten wojownik średnio mi pasuje,może być coś co nazwie..nawet serię gier;p

Bardziej ogólnie,jak ta Gruba Kreska,tylko że bardziej reprezentacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie upadł jak coś;p Mała przerwa ze względu na próbne matury. Od jutra działam ostro dalej,narazie koniec grafiki,czas dokończyć mechanikę walki.

 

W międzyczasie zrobiłem na próbę pierwsze dwie strony komiksu,narazie bez koloru i niedokończone no ale najpierw muszę wiedzieć czy mogą być.

 

http://www.gmclan.org/uploader/6054/k01.png

http://www.gmclan.org/uploader/6054/k02.png

Jako że jest to początek historii to daje ten kawałek dla wszystkich,nie tylko testerów,następne już tylko dla nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No talent do rysowania masz. Na tym pierwszym obrazie brakuje według mnie bardzo wielu szczegółów. Drugi jest już dużo lepszy pod tym względem. Z cieniowaniem i w jakiejś posępnej kolorystyce będzie wyglądać świetnie. Chociaż należy uważać gdyż prace łatwo tracą klimat przez zły dobór kolorów (też staram się tworzyć komiks do swojego projektu), albo stają się brzydkie albo nie wpasowują się w klimat gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parowanie, szybki atak (który wybije przeciwnika z rytmu) następnie parowanie (sprawdzasz czy przeciwnik zastosuje tą samą kombinację ciosów) po czym robisz odskok a przeciwnik nie trafia, doskakujesz do niego z silnym uderzeniem które zwala go z nóg a potem to tylko formalności :D

Coś takiego chciał bym zobaczyć a nie na cepa przez całą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w Batman'a. Ale ogulnie o seri slyszalem wiele dobrego. Miejmy nadzieje za wyjdzie Ci to.

 

P.S. sorry za brak znakow specjalnych i bledy (bo pewnie jakies sa...) pisze ze szkoly wiec a polskich znakow tu nie uzywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A może napisz po prostu Batmana, jak to normalni ludzie robią?

 

Od razu londyńczyk.

Skąd: Londyn

 

I niby gdzie w Batmana' masz angielską pisownię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...