Skocz do zawartości

Zablokowane Copyction


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

logohmt.png
przedstawia
logo_copyction.png


Tytuł: Copyction

Gatunek: symulator systemu operacyjnego / wirtualny system operacyjny

Opis: Pamiętacie turę Ligi24 pt. Symulatory? Tam był "KomeX", czyli "wirtualny system operacyjny". Robię coś w tym stylu. Piosenki i gry dodałem bez pytania autorów - to nie będzie komercyjne, a tych gier nie będzie w wersji ostatecznej.


Autorzy:

Programowanie:
Bedziom

Fabuła:
Bedziom

Grafika:
Bedziom

Muzyka:
Yyy... Windows, Rob Westwood, F.I.S.Z.



Screeny:
ekran startowy
pulpit

Download : v0.5 - 20,4mb


PS. wiecie, że to ja, więc nie spodziewajcie się Linuxa, Maca albo Windowsa. Znacie mnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, pierwszy raz widzę taki projekt na gmc, zaraz przetestuje i wrzucę ocenę.

EDIT:Jeśli ma to być już ten "wirtualny system operacyjny" to gry powinny uruchamiać się w "nim",brak możliwości tworzenia folderów o plikach nie wspominając, brak zastosowanie ale masz plus za czerwoną sukienkę ogólna ocena to 3/5,bo niema za bardzo czego oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skasowane ;)

 

Jest to zbędny - szit. Bardziej by się to przydało, gdyby było napisane w C++ dla ReactOS (oczywiście nie w tym stanie). Nakładki a'la Explorer z tego nie zrobisz, więc to tylko kolejny projekt do usunięcia

 

2=/10

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
hhmmm.... Wiem, że bajeczne to nie jest ;p

Nie umiem robić dobrych gier/programów :)

A ile czasu na nie poświęcasz? 2h na jeden? Nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - A co to?

hm fajnie fajnie,

 

@Ferrari

Na co?

Sam się zastanawiam.

Zobaczyłem tego KomeX'a i pomyślałem "fajne, zrobię coś podobnego, bo niedużo tutaj takich projektów" ;)

A co Cię to obchodzi, które to konto?

@ediepl

Jeśli ma to być już ten "wirtualny system operacyjny" to gry powinny uruchamiać się w "nim",brak możliwości tworzenia folderów o plikach nie wspominając, brak zastosowanie

Wiem, wiem. Jeszcze tego nie ma. Ale to wersja 0.5 będąca "dodatkiem" do zapowiedzi :/

--

Tak ogólnie to to jest tylko ZAPOWIEDŹ, a nie gotowy program, nawet nie jego demo - więc jeszcze nie przekreślajcie moich szans, pliiiiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...