Skocz do zawartości

Tanki remake 2


waxx

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: TANKI RMK 2

 

Gatunek: shooter

 

Opis: remake ukochanych tankow z pegazusa powraca ;d chematic gdzies zaginal w akcji a jako ze z antym na razie mamy mala przerwe nad strange world cast away [czekamy na tone grafik od nowego grafika] postanowilem przejac projekt i zajac sie nim na nowo nie bedac takim dziadem ja-wiem-najlepiej :P w planach tryb mp dodatkowe tryby gry optymalizacji troche i bardziej ciekawy gameplay jak wyjdzie zobaczymy :D

 

 

Autorzy:

Programowanie:
waxx, ANtY

Fabuła:
chyba brak

Grafika:
niko278

Muzyka:
newgrounds.com

Screeny:

 

 

 

 

2vuwpzp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Będzie multi, różne tryby gry, nie ma nawiązywać do prawdziwej wersji, tylko ma być fajne.

Poza tym idź sklejać beaty z neta darlix aka 1/5

 

 

Pozwól, że wysłucham twojej wypowiedzi na temat fajności jak już dam download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ale nie jest fajne. I ide se sklejać bity z neta a Ty nadal się tu kompromituj.

 

remake ukochanych tankow z pegazusa powraca ;d chematic gdzies zaginal w akcji a jako ze z antym na razie mamy mala przerwe nad strange world cast away [czekamy na tone grafik od nowego grafika] postanowilem przejac projekt i zajac sie nim na nowo nie bedac takim dziadem ja-wiem-najlepiej w planach tryb mp dodatkowe tryby gry optymalizacji troche i bardziej ciekawy gameplay jak wyjdzie zobaczymy

 

Będzie multi, różne tryby gry, nie ma nawiązywać do prawdziwej wersji, tylko ma być fajne.

 

Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

remake - zrobione jeszcze raz

W naszych czasach nikt nie zagrywałby się w oryginalne tanki, więc lepiej jest wprowadzić kilka ugrywalniających zmian.

 

Serio nie chcę się tu z tobą kłócić, więc jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to wyjdź.

 

E: Jct, to nie ja lol

a jednak lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł jeszcze by przeszedł ale wykonanie, nie!

W zycu nie odpalilbym amatorskiej podróby tanków!

bleeeeeeeh.

 

P.S: Też chcę wam zaśmiecić temat.

 

 

E: Dałem ocenę jaką uważałem za słuszną, po edycji posta. Głosować nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł jeszcze by przeszedł ale wykonanie, nie!

W zycu nie odpalilbym amatorskiej podróby tanków!

bleeeeeeeh.

 

P.S: Też chcę wam zaśmiecić temat.

 

 

E: Dałem ocenę jaką uważałem za słuszną, po edycji posta. Głosować nie można?

racja...jak bym miał grac to w te oryginalne ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czemu miał bym nie grać w orginalne tanki, tydzień temu sobie z kumplami cały dzień graliśmy w nie na laptopie z emulatorem nesa.

BTW: ta gra nie nazwya się "Tank" tylko "Battle City"

No racja, a że nigdzie nie pisze, że to rmk Battle city, a rmk tanków to się nie czepiajcie o bzdury jakieś.

Po prostu to inna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
1. Smugi pociskow sa bardzo brzydkie.

2. Zrobicie achievementy? Bedzie sie fajniej gralo.

3. Blagam, nie spartolcie tego...

2 i 3 już mamy w planach :)

a co do pierwszego to pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszych czasach nikt nie zagrywałby się w oryginalne tanki, więc lepiej jest wprowadzić kilka ugrywalniających zmian.

sorry, ale jeśli mam grać w grę z Mario zapieprzającego z karabinem maszynowym, to chyba jednak wolałbym nie wprowadzać "ugrywalniających zmian", tym bardziej, że zniszczyły one pierwszy "Tanki remake"

No racja, a że nigdzie nie pisze, że to rmk Battle city, a rmk tanków to się nie czepiajcie o bzdury jakieś.

Po prostu to inna gra.

what. pokaż mi informację o grze "Tank"

 

powodzenia, i zmieńcie grafikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak znajdziesz nam lepszego grafika to zmienimy.

 

Tak jak, myślałem ta zapowiedź nie ma sensu. Powiem waxxowi, żeby zamknął temat, nie musicie już się wysilać. Nazwa też zostanie zmieniona coby nie powodowała wzburzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz nam lepszego grafika to zmienimy.

 

Tak jak, myślałem ta zapowiedź nie ma sensu. Powiem waxxowi, żeby zamknął temat, nie musicie już się wysilać. Nazwa też zostanie zmieniona coby nie powodowała wzburzenia.

jakie wzburzenie, człowieku. to, że się zachowywaliście jak świry przy pierwszej części, nie znaczy, że zchrzanicie i to.

z drugiej strony, takie reakcje słabo rokują na przyszłość. po prostu róbcie, i tym razem dokończcie tę grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaklub nie chodzi o nie wiem jakie swirowanie ale gadanie typu zmience grafe nie wiele pomoze :)

 

umiemy tak, robimy tak mozesz napisac ze grafa nie jest najlepsza ale nie spowoduje to raczej ze nagle przez noc wzrosna nam skille albo zapuka do moich drzwi jakis koles "ej zrobie wam grafe"

 

 

 

 

poza tym chill, jest taka gra tank na automaty, ale jak ci nie odpowiada usuniemy czlon remake :) [tylko teraz zeby ktos nie powiedzial ze plagiat]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po pierwsze ja nie świrowałem, bo mnie tam nie było :P

Po drugie - nie wzburzenie, a znudzenie

Po trzecie - rady typu "wole oryginał" / "i tak bedzie do dupy" nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zmądrzałeś po drodze, więc konkrety:

- zapętlanie liści: do poprawy. poza tym, ich czarne obwódki raczej nie pasują do reszty grafy

- podłoga zbyt jasna (ale to bardziej moje własne zdanie, po prostu przydałaby się mniej monotonne plansze)

- większe zróżnicowanie grafik czołgów będzie konieczne

- to, że smugi są brzydkie, zostało już wspomniane

- mam nadzieję, że pozbyliście się tych śladów gąsienic ;p

- spawny czołgów są dziwne, gra nie jest zbyt realistyczna, więc uważam, że zastąpienie ich portalami lub wjazdem na planszę nikogo nie zabije

nie na temat grafik:

- zróbcie podział na mniejsze cegły (podejrzewam, że znikome AI raczej nie ucierpi tak bardzo)

- dajcie opcjonalny gameplay jak w oryginale (bez celowania 360 stopni i 8 kierunków jazdy)

- większe plansze to też dobry pomysł

- oczywiście większa różnorodność kafli (coś dołożyć do cegieł, bloków, wody i liści)

to moje sugestie. wstawiłem wam 5

Po pierwsze ja nie świrowałem, bo mnie tam nie było

Po drugie - nie wzburzenie, a znudzenie

Po trzecie - rady typu "wole oryginał" / "i tak bedzie do dupy" nie pomagają.

nie powiedziałem "i tak będzie do dupy" ani "wolę oryginał" (szczerze mówiąc, oryginał też jakiś super nie jest, choć to dobra gra), to, że przejąłeś projekt, a ch3matic zwiał, też wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez pomyslalem, ze podloga nie pasuje do ogolnego klimatu gry. Jest za bardzo 'sterylna', i chyba o to Jaklubowi chodzilo.

jak już pisałem, to moja opinia, może komuś taka podłoga pasuje. po prostu dla mnie za bardzo przypomina kuchenną płytkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie mam zamiaru sie tu rozpisywac ale jak uciekasz na niewiadomo ile grasz calymi dniami czy cos to ciezko sie wspolpracuje :)

 

i miejsce w creditsach znajdziesz

 

jakby ktos chcial jakies newsy:

nasz grafik pracuje dalej nad nowym stuffem do sw:c niedlugo beda nowe screeny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...