Skocz do zawartości

Super Mario Kart


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dlaczego po angielsku??

Why not? :P

 

Gierka jest nawet dobra. Rzeczywiście mogłoby być więcej bonusów. Gdy bierzesz pomysł z innej gry czy robisz GMowego remake'a staraj się to ulepszyć.

Ale nie zgadzam się z Tymonem co do grafiki. Jest prosta, ale... klimatyczna. Jedynie efekt przyspieszenia możnaby polepszyć, by nie odstawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh na GMcomunity jest taka sama gierka ;/ Zrobił ją gostek o imieniu Mattsoftware. Nie przecze że to nie ty ale tam pisze że gościu jest z New Yorku. Nie przecze że nie mieszkasz w New Yorku, ale nie mamy żadnej pewności że to twoja gra. :)

 

Naucz się czytać, nie Madsoftware tylko Mattsoftware //Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh na GMcomunity jest taka sama gierka ;/ Zrobił ją gostek o imieniu Madsoftware. Nie przecze że to nie ty ale tam pisze że gościu jest z New Yorku. Nie przecze że nie mieszkasz w New Yorku, ale nie mamy żadnej pewności że to twoja gra. :)

:o I pewnie dlatego jest po angielsku :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, co do plagiatu to się chyba już wyjasniło, co do wykonania samej gry mam następujace zdanie: sam pomysł jest dobry, choć nie wiem czy cały Twój, ale to nie ważne.

Gra posiada kilka błędów:

1. Grafika mogłaby być trochę lepsza. Wiem, czym jest to spowodowane, po prostu grafe miałes o małych rozmiarach.

2. Sterowanie samochodzikiem, czy czymś tam jest trochę nie ten tego, ale może dlatego, żeby gra była bardziej trudniejsza.

3. Jest błąd odgłosu silnika. Jadąc do tyłu, po puszczeniu klawisza silnik nie gaśnie. Ten sam problem jest, gdy w czasie gry wejdziemy do menu.

Ogółem, jak na którąś grę z rzędu nie postarałeś się. Ale myślę, że błędy wyeleminujesz i co nie co poprawisz.

Powodzenia. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja jestem polakiem i to jest moja gra i tesz mieszkam w nowym jorku i dlatego gra jest po angielsku.

 

Jeśli jesteś Polakiem, to dbaj o pisownię w swoim ojczystym języku. Nie "tesz" tylko też, "Polakiem" z dużej litery, początek zdania również z dużej.

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Mateusz faktycznie miaszkasz w Nowym Jorku ponieważ zarejestrowałeś się na forum o 1:22 a myśle że nie siedzisz do późna przed kompem więc czas cię uniewinnia :P

A dlaczego nie. W nocy jest fajnie, sisza, spokój. W tedy dopiero człowiek ma werwe twórczą. Wiele moich gier i programów pisze w nocy i najlepiej to wychodzi. Mój rekord to 3.30. Zastanawiałem się w tedy, czy iść lulu, czy poczekać trochę i odrazu do pracy. :D Ale, żeby post był na temat, to zadam pytanie: Kiedy nowa wersja gry z poprawionymi niedociągnieciami? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...