Skocz do zawartości

Zablokowane PARANOIA STREET


Rekomendowane odpowiedzi

paranale1.png

Tytuł: PARANOIA STREET
Gatunek: multigatunkowa platformówka
Rozmiar pliku: <5mb
Opis Serii: Na dobrą sprawę PS jest zbitą starych niedokończonych projektów podanych w przystępnej formie. Wszystkie odcinki, wydawane co tydzień, będą wiązały się z gmachem starego szpitala i otaczającego go miasteczka. Patrzydło na parę minut. ED: zmieniona nazwa. Bo tak.

Autorzy:

Programowanie:
Japanstache

Fabuła:
Japanstache

Grafika:
Japanstache

Muzyka:
Japanstache i Ludzix (bo ludzie podobno wyrzucają głośniki)



01x01 - Klinika Doktora D.
Data: 06.05.09
Opis: W tym odcinku poznamy doktora psychiatrii D. zajmującego się sprawą powracających koszmarów u jednego z pacjentów. D. nie ma pojęcia, że koszmary wpłyną także na jego własne życie.
Download: v1.0
Klawiszologia: Spacja + strzałki.
0101.png

01x02 - Najlepsze Pierożki w Mieście
Data: LOL NIE WIADOMO
Opis: Spokojnym dotąd osiedlem wstrząsa seria brutalnych morderstw w czasie których nic nie ginie... oprócz ciał ofiar. Tylko J., detektyw na skraju załamania nerwowego, może rozwiązać te tajemnicę. Czy zdąży dopaść mordercę zanim skończą mu się tabletki?
0102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie tylko na razie stanowczo za krotko. Mysle, ze nastepne odcinki beda dluzsze :) Grafika miodek, cut scenki fajne. To przejscie we wspomnienia genialne :) 4/5 bo narazie gameplay jakby nie bylo opiera sie o chodzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) beznadziejny jak i fabuła.

satyra.png

 

Co do długości i miodności - to jest tylko pilot, więc cudów nie należało się spodziewać, tak czy siak, obiecuję, że będzie lepiej.

 

A tak swoją drogą, ocenianie od razu po pierwszym odcinku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miodzio. Prawda - przydałoby się trochę więcej funkcji (np. możliwość wyżywania się na tej dziewczynie, a nie tylko przechodzenia obok niej), ale jest super. Czekam na kolejne odcinki i daję 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście będą wszystkie informacje, linki a także zapowiedzi następnego odcinka

 

@Dawka

Cóż, może zwiększę je nieco.

@Ludziksol

inne_Arieen_466522121_Here-Kitty-5x18-house-md-4586961-465-676.jpg

@Mucco

Wyżywania się będzie naprawdę dużo już w najbliższych odcinkach.

 

Tym którym się PS podoba, dziękuję. Reszcie dziękuję bardziej, bo wiem co poprawić trza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mam nadzieję, że rozwiązaniem drugiego odcinka nie będzie robienie pierogów z ciał zamordowanych, bo to zbyt oczywiste. Popraw, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA, dobre, ta grafika straszliwie mi się podoba i nie wiem jak będzie w następnych odcinkach (pomysł robienia odcinków jest dobry dlatego 5/5 za pomysł), ale między scenami jest świetnie utrzymywana (utrzymywany jest styl), za co daje 5/5 z grafiki, do grafiki jest dobrze dopasowane udźwiękowienie i jest w odpowiednich momentach, za co daje też 5/5, bardzo dobrze były zrobione efekty, np. cały sen doktora i rozmowa w ambulansie za co oczywiście 5/5, jedyną wadę jaką znalazłem był tekst, mógłby się pokazywać "inaczej", np. gdzieś nad samym miejscem akcji albo zmieniać położenie, za co do niewiadomoczego daje 3/5. Podsumowując 5!

 

ED:

heh, podoba mi się moja recenzja, to chyba moja najlepiej zrobiona recenzja xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...