Skocz do zawartości
gnysek

Almora 0.7.6 - Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

2. Nigdy nie zapomne jak brat grał i widziałem questa "Idź do mojego męża i spytaj się co chce na obiad" NEVAH!

No i teraz wydłużyłeś premierę o tydzień, bo zepsułeś gnyskowi jeden z questów ;].

Gdzie to info? Jak na razie byl tylko screen :)

Info było takie, że Tymon nie dał skryptu i musimy dłużej czekać na path ;).

ED:

Poza tym screen to też w zasadzie info, np. dowiedzieliśmy się, o zimie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na path? Tymon, robisz skrypty tworzące pathe dynamicznie xD?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do zimy... Będzie zmienna pogoda (pora roku) czy nowa część mapy? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie nowa część mapy.

Co do update - przenoszę go na pierwszy tydzień marca, teraz mam ważniejsze sprawy na głowie.

Jakoś zarówno ja, Tymon, Ranma i Borek mamy drugą połowę lutego tak pracowitą, że nie jesteśmy praktycznie w stanie zrealizować naszych planów do końca bo jak każdy dorosły człowiek mamy inne obowiązki i zabawa zostaje odłożona na później ... mam nadzieję, że wybaczycie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetnie (no może poza patchem :) )!

Racja...!

Powodzenia!

:P :P :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak tam Gnysiu xD??

Co z Almorą... ?

Dostajesz ostrzeżenie za spamowanie, dwa posty wyżej WYRAŹNIE napisałem, co dalej.

gnysek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gnysek - Wczoraj, 18:08 - Post #424

I jak tam Gnysiu xD??

Co z Almorą... ?

No nie wyrobie... -_-'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spamerom jak temu należy wklejać takie sygnatury jak ma ten spamer . Nie wiem czy sam go wstawił czy gnysek mu podesłał , ale świetnie pasuje xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam taki pomysł, który mógłby umilić grę.

Gdyby tak zwiększyć zakres możliwości serwera? Żeby np. mógł jakieś efekty stawiać na mapie, przedmioty, które nie znikają po chwili, drzewa-iluzje... Czyli taki zbiór gadżetów dla GMa (nie Game Makera tylko Game Mastera), żeby gra się tak szybko nie znudziła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co prawda teraz jesteście zajęci i, i tak nic nie robicie, ale napisze, bo potem zapomnę ;)

Otóż tak jak w grze atakujemy (klikamy LPM i następuje atak) tak tarczą powinniśmy się bronić, a nie, że tarcza dodaje nam obronę, podczas używania tarczy nie możemy atakować i na odwrót. W przeciwieństwie do miecza (gdzie uderzamy raz) tarczę można utrzymać w pozycji obronnej, przytrzymując przycisk jej użycia (używanie tarczy mogło by być pod przyciskiem rolki), w tym czasie można by chodzić, ale dość powoli. Myślę, że urozmaiciło by to rozgrywkę, szczególnie jeśli używanie tarczy dawało by więcej obrony niż teraz.

ED:

Mogło by być też tak, że tarcza niema pkt obrony, tylko mnożnik posiadanej obrony, np. x1.20 i jeśli mamy 70 obrony to po użyciu tarczy mieli byśmy 84

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, nad tarczą pomyślimy, pogadam z Borkiem co on myśli na ten temat. Prace nad Almorą wznowię od wtorku, bo czekam na wynik ostatniego egzaminu, na szczęście pozostałe już zdałem xD Mam 13/14 egzaminów zaliczone xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tarcza miała być w Darkosenie, wydaje mi się, że nie ma co zmieniać gameplayu Almory pod tym względem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam taki pomysł, który mógłby umilić grę.

Gdyby tak zwiększyć zakres możliwości serwera? Żeby np. mógł jakieś efekty stawiać na mapie, przedmioty, które nie znikają po chwili, drzewa-iluzje... Czyli taki zbiór gadżetów dla GMa (nie Game Makera tylko Game Mastera), żeby gra się tak szybko nie znudziła.

To może od razu interpreter prostych komend i AL - Almora Language xD skryptowane eventy wczytywane z plików zewnętrznych ! Yey! xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To może od razu interpreter prostych komend i AL - Almora Language xD skryptowane eventy wczytywane z plików zewnętrznych ! Yey! xD

Haha dobre, a ja mam lepszy pomysł! dodawanie własnych czarów, poprzez LUA.

No wiecie, że dodajesz własny skrypt i jest nowy czar / itemek / potwór :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, użytkownicy będą sobie dodawać mega wypaśne spelle nic nie kosztujące i w ten sposób zniszczą grę do reszty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracze lubią mieć super wypaśne spelle :] W Almorce wysokolowelowy mag nie ma takich superowych megahiperczarów na cały ekran i dalej, on chciałby taki który za jednym kliknieciem wyludni całą Alebrę xD. Według ciebie by to zniszczyło grę, według mnie by przedłużyło jej żywotność, nowe itemy,czary,potwory. Pomysłowość graczy nie zna granic, może ktoś chciałby zrobić bardziej roleplejowy server i dodać jakiś bossów czy podmienić potwory na humanoidy i zrobić średniowiecze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zobaczmy takiego Warcrafta 3, sama gra szybko się nudzi po przejściu singla, ale taki gracz wymyślił dote, i teraz W3 jest wieczne xD.

Eee dobra... to kiedy ten update?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dote

...czyli Hero Defence'y, Tower Defence'y, Castle Defence'y, Hero Areny, Footmen i wiele, wiele innych.

@Ranma: Host konfigurowałby wszystko, a klient wybierałby sobie odpowiedni dla niego serwer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Omg, jakiś gracz stworzyłby właśnie te superowe megahiperczary i biegał kosząc resztę graczy. Aż któryś z tamtych zrobiłby item dający nieśmiertelność i również kosił innych graczy. W końcu każdy byłby nieśmiertelny i jednym czarem niszczyłby cały świat ;x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto powiedział, że użytkownicy mają sobe sami dodawac spelle? Tylko administartor serwera powinien mieć możliwosc dodania czegos takiego w plikach i chyba właśnie to mieli na myśli Crackkk i pablo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Farkraj. Naprawdę muszę cytować dosłownie, żeby ludzie domyślili się, do kogo się odnoszę? ;x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co to gadacie, dobre wiecie, że i tak gnysek/Tymon/Borek nie zrobi możliwości głębszej zmiany konfiguracji serwera... :P

Aczkolwiek jakieś pro-czary by się przydały - była by motywacja, żeby jednak wbić ten następny level...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aaaa tego to nie wiesz. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zobaczmy takiego Warcrafta 3, sama gra szybko się nudzi po przejściu singla, ale taki gracz wymyślił dote, i teraz W3 jest wieczne xD.

Eee dobra... to kiedy ten update?

Wczoraj trochę nad nim siedziałem i zbliżam się ku końcowi, ale... ostatnio miałem trochę różnych spraw na głowie i nie wszystko mi wyszło tak jak się spodziewałem - więc dajcie mi jeszcze kilka dni na pozbieranie się do kupy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoks :) Przynajmniej powiedzieliście żeby czekać cierpliwie , że macie dużo spraw i spokój . Chociaż długo żadnego postu nie było :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Osiem

Gracze/Administratorzy, czy administratorzy to też nie gracze almory, czy gracze nie tworzą serverów? Nie mówiłem konkretnie że gracze na serverze w każdej chwili sobie robią czary... Tylko administrator servera np. wykorzystując pomysły graczy dodaje czary,itemy,przeciwników. Czy naprawdę muszę wykładać wszystko dosłownie żeby było zrozumiałe ;x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurde, ja tylko tak sobie palnąłem z tym czytaniem skryptów xD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.