Skocz do zawartości

Reakcja na chamstwo


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ludzie, my tu mówimy o konfrontacji z kobietą... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Z uwagi na charakterystykę forum, trochę wam pomogę:

 

Kobieta – określenie osobnika płci żeńskiej z rodzaju Homo. Kobieta różni się od mężczyzny budową morfologiczną i anatomiczną. Kobieta jest zdolna do rozrodu przez cały rok, co wyróżnia ją spośród większości samic ssaków.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pental: sądząc po twoim wieku to jeszcze nmie skończyłeś podstawowki... a u mnie w szkole jeśli ktoś Cie wkurza to idziesz z nim na tak zwaną "palarnię" i bijesz sie z nim :) znam to dobrze xD
Tak bardzo wszystkich wkurzasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Bo niedorozwinięte dzieci na wszystko reagują agresją, zwłaszcza jeśli są wysokie/napakowane. Wtedy szpanują, bo nikt im nic nie zrobi, poza kuratorem ofc. JESZCZE gorzej, jeśli rodzice zażarcie takie dziecko bronią. Wtedy mamy gwarantowaną "zepsutą" istotę. Ja zawsze unikałem bijatyk i dobrze na tym wyszedłem: nie mam ani jednego wroga w miejscowości i w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie, my tu mówimy o konfrontacji z kobietą... -.-

No i? Ona ma bezkarnie naruszać nietykalność fizyczną :> ? Mówię, lekko w czuły punkt witalny, przemoc nie duża a poskutkuje ;p . Co innego jakby tylko były chamskie odzywki, to wtedy słownie, ale tak ;p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Japan: Nie jestem aż tak niski :D ok. 168m, choć teraz mam może 170m.

Ou men, skąd się biorą takie stusiedemdziesięciometrowe Matthewy?

 

A na te zaczepki zdecydowanie zbędna jest przemoc. Wystarczy zalotnie się uśmiechnąć, zatrzepotać rzęskami i powiedzieć "nie ma szans, skarbie". I cała szkoła daje ci spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Bo niedorozwinięte dzieci na wszystko reagują agresją, zwłaszcza jeśli są wysokie/napakowane. Wtedy szpanują, bo nikt im nic nie zrobi, poza kuratorem ofc. JESZCZE gorzej, jeśli rodzice zażarcie takie dziecko bronią. Wtedy mamy gwarantowaną "zepsutą" istotę. Ja zawsze unikałem bijatyk i dobrze na tym wyszedłem: nie mam ani jednego wroga w miejscowości i w szkole.

 

Dokładnie tak ! Ja również unikam bijatyk sądzę że to po prostu głupota. I ja też nie mam wrogów w szkole i na podwórku (choć kiedyś było ich sporo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ma do tematu :) . Po prostu, takich ludzi jest pełno, a że Lolik jest pierwszym takowym na GMCLAN, to co poradzić. Na popularniejszych forach jest pełno takich xd . Jakby nie patrzeć Twoje posty też się mijają z tematem, bo on chciał pomocy a nie komentowania jego zachowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się czasem zastanawiam...czy wy tak piszecie z jakiejś potrzeby poinformowania nas o czymś czy po prostu na serio tego nie wiecie?

jak byś nie wiedział co z taką zrobić -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w japę. Zbyt brutalnie i mało skutecznie. Lepiej jest uderzać w odpowiedni punkt witalny, który spowoduje to co chcemy spowodować, np. z płaskiego w ucho jak trafisz to dana osoba nie wie przez chwilę co się w okół niej dzieje :) . A jak chce się strzelać w japę, to też trza wiedzieć gdzie i jak, ale dobre miejsce to nie jest, bo potem ślady zostają :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręć jej rękę i nogę, wyrwij włosy z korzeniami, zedrzyj skórę z całego ciała, a potem polej to co zostało wodą utlenioną, denaturatem, spirytusem i posyp dla aromatu solą. Jeśli ktoś jest brutalny, to jeszcze może jej język na tarkę.

 

A teraz ta właściwa część: Co wy mu proponujecie!? Niech jej namela do jamy ustnej kiedy będzie się śmiała i gwarantowane milczenie. A jeśli chodzi o ataki fizyczne - zjedz śledzie, popij to sfermentowaną śmietanką i zjedz dwa kilo czosnku. Jak podejdzie to chuchnij jej*

 

Dobra, na serio: Ignorowanie albo jak już mówiłem - klasowe "zamknij się!"

 

* - gorzej jeśli ona taki zapach lubi, cóż, udanego ojcostwa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...