Skocz do zawartości

Trochę Gitary


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do takiej gry to moim zdaniem prędzej jakieś ludowe instrumenty albo orkiestra, ale nie gitara :D . Zresztą, muzyka grana przez orkiestrę pasuje do wielu rodzajów gier. Dobrze dobrane partie instrumentów smyczkowych potrafią zbudować w grze niesamowity klimat. O ile dobrze pamiętam (nie jestem już pewien na 100%, mogły mi się gry pokopać) to w MOHAA był świetny soundtrack grany przez orkiestrę idealnie budujący klimat gry :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Yoda to masz ode mnie taki kawałek, mój bracki grał, bo ja na razie ćwiczę chwyty barowe i się za granie kawałków nie zabieram, on natomiast jedzie same tabulaturki :P

 

https://gmclan.org/up23_8_scar_tissue.html

 

p.s. miesiac gitarke mamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Mam pytanko: Jak udało Ci sie nagrać mikrofonem grę na gitarze, że brzmi to tak czysto? Blisko go podłożyłeś czy coś? Ja też próbowałem sie nagrać, ale wyszło to dopiero, jak kupiłem elektryka i go do kompa zamiast mikrofonu podłączyłem. :D

A grasz zarąbiście, serio! Miło se posłuchać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj: Dirty Track - Anarchia

Wprawdzie stworzone na potrzeby serialu, ale nawet niezły kawałek i nie jest zbyt trudno(chyba też się za niego wezmę).

 

Utwór anarchia nie został stworzony na potrzeby serialu 39,5 :) Pan Karolak faktycznie miał zespół Dirty Track i między innymi tę piosenkę nagrali. Ale szczerze przyznam, że nie jest ona najwyższych lotów. Z punk rocka polecam takie zespoły jak: KSU, The Bill, Farben Lehre (sztandarowe polskie zespoły punkowe, tak na początek :) )

 

 

Co do autora tematu, to muszę Ci przyznać, że jesteś dość odważny, że zamieściłeś te swoje nagrania na forum, bo sam dobrze wiesz, że "melodyjki" które grałeś nie są trudne i z tabulatur bardzo łatwo się ich nauczyć. Narażasz się więc na ostrą krytykę ze strony tych, którzy coś tam na gitarze pogrywają. No ale dla amatorów to faktycznie ładnie wygląda ;) Pozdrawiam i bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...