Skocz do zawartości

Soulland Sybille


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Ta, gdyby jeszcze na wszystkie na swiecie sprzety programowało sie tak samo. Moze if/else sie zgadza, ale bardziej rozbudowane moduły różnią się dla każdego możliwego sprzętu. Np. na komórce obliczenia nie będą tak szybkie jak na dwurdzeniowym kompie, a iTouch nie wygeneruje takiej samej grafiki jak przeciętny PC pomimo, ze tez obsługuje OpenGL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykła komórkę robienie czegoś takiego byłoby samobójstwem, ale już na symbiana... :P . Na nie go programuje się w c++, oczywiście fakt, jest trochę inny, ale trochę :P W dodatku procesory w komórkach nie są już takie złe, dla przykładu n95-2 ma dual-cpu 330 Mhz o architekturze procesora ARM11 na platformie OMAP i do tego zawiera akcelerację 3D, dzięki czemu, uznacie to za idiotyzm, można pograć w quaka 3... Oczywiście o komforcie grania nie dyskutujmy(można się wyposażyć w większy ekran podłączony poprzez tv out, klawiaturę bluetooth i myszkę, ale koszty ;p), bo to OFF-TOP jest, ale nie wiem, co dokładnie miał na myśli Shylios pisząc o wersji mobilnej :P Jakoś mi się nie wydaje, żeby taka myśl zaistniała w mózgach twórców Soullanda. A swoją drogą na PSP... Mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Na Xboxa pisze się jak na PC akurat. Na PS3 gorzej, bo tam jest specyficzna architektura. Ale na PS3 piractwo wynosi 0%, na Xboxie jest, ale też niewielkie.

Co do pisania gier ... kurde kto powiedział, że na Symbiana da się pisać tylko w C++? Z odpowiednim kompilatorem to nawet w GMLu można by pisać :) Tak naprawdę to jezyk programowania jest językiem, a tłumaczenie kodu na maszynowy jest kompilacją i program w tym samym języku może działać na kalkulatorze, mp3, pralce i komputerze - o ile został skompilowany pod dany procesor.

 

@koniec offtopa.

 

Są jakieś nowe informacje o grze? Miało cos być, a tu cisza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś nowe informacje o grze? Miało cos być, a tu cisza ...

Możliwe że niedługo ukaże się wersja gry singleplayer, nawiązująca do Soullanda. Jednak nie napalajcie się, nie wiem w jakim stopniu będzie powiązana z Soullandem (zależy od fabuły, którą się jeszcze tworzy, lecz prace nad grą rozpoczęte).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobiu, czytaj poprzednie posty, a nie ;[ psichix zbiera kase na serwery.

 

Ale wy naiwni jesteście,jakby mi ktoś pieprzył za przeproszeniem takie bajki przez 6 stron to bym się nie nabrał.Tak zbiera kasę na serwery to niestety nie uzbiera,czego on nie robił i nigdy nie skończył.2012 miało być na konkursie ale się nie wyrobił,jakaś gra miała być z areną nie pamiętam nazwy,świat o niej zapomniał.2012 miał sprzedawać,też już nie sprzedaje,bo robi coś nowego potajemnie.Przypomnę,że miał robić jeszcze jakiś remake szajsu sprzed roku takim małym g.... się chodziło i zbierało jakieś graty a wkoło mgła.Powiem wam tyle zapomnijcie o czymkolwiek,bo psichix jak na razie nic nie pokazał dobrego...

 

A ma już działającą grę? Grał w to ktoś? ^^

Stron jest aż 6, nie dziwie się, że nie chce się czytać.

 

Haha,no też mi się nie chciało czytać 6 stron o waszej nadziei,podniecie i lizaniu zada psychixowi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy naiwni jesteście,jakby mi ktoś pieprzył za przeproszeniem takie bajki przez 6 stron to bym się nie nabrał.

Ty tak twierdzisz.

 

Haha,no też mi się nie chciało czytać 6 stron o waszej nadziei,podniecie i lizaniu zada psychixowi.

No i weź się nie wnerwiaj na ciebie. Wszystkim wmawiasz "lizanie dupy (adminom/modom)", tylko dla tego ze wypowiedzieli sie w temacie (nie tylko moim ale i innych) pozytywnie, czyli wbrew tobie. Łapiesz za słówka, czepiasz się szczegółów, starasz się nakierować resztę aby był bałagan, a potem nalegasz by coś z tym zrobić, bo jak to niby inni mogą cie tak traktować, jak ty nic nie robisz, nigdy nie odpuścisz. Jak dla mnie to niczym nie odstajesz od reszty - sprytnie prowadzisz cichą wojnę z innymi, dajesz się zaczepiać, w sumie to wygląda nawet jakbyś czekał na byle powód do awantury. Niby teraz jesteś spokojny, ale założę się że byle okazja i zrobiłbyś bałagan. To tyle odnośnie twojego zachowania. W sumie to mi to rybka co teraz z tobą będzie - jak dla mnie to coraz częściej okazujesz się dwulicowy. Kiedyś często przymykałem na to oko, bo szło zrozumieć czemu się tak zachowujesz, ale z czasem się nie polepszyło. I nie zamierzam o tym rozmawiać więcej - mam mnóstwo roboty i zero czasu na dyskusje.

 

2012 miało być na konkursie ale się nie wyrobił,jakaś gra miała być z areną nie pamiętam nazwy,świat o niej zapomniał.2012 miał sprzedawać,też już nie sprzedaje,bo robi coś nowego potajemnie.Przypomnę,że miał robić jeszcze jakiś remake szajsu sprzed roku takim małym g.... się chodziło i zbierało jakieś graty a wkoło mgła.Powiem wam tyle zapomnijcie o czymkolwiek,bo psichix jak na razie nic nie pokazał dobrego...

Wiele razy mówiłem jak sprawa stoi, nie moja wina że nie czytasz. Zresztą nie znasz szczegółów, a gadasz jakbym ci mówił o wszystkim co i dla czego robię O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi to rybka co teraz z tobą będzie - jak dla mnie to coraz częściej okazujesz się dwulicowy.

 

Wiesz co to znaczy dwulicowy? Co ze mną będzie? Ukrzyżujesz mnie,ukamieniujesz?

Kocham to twoje stwierdzenie:Ty tak uważasz...

Ty tego nie rozumiesz,chciałem tylko powiedzieć co o tym myślę i tyle,no powiedz,że tak nie jest,bo jak na razie nic nie pokazałeś,żadnego porządnego dema,tylko jakieś silniki,dlatego pytam czy masz już jakąś kasę na serwery,czy wyjdzie jakieś demko,cokolwiek,żeby stestować soullanda? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to znaczy dwulicowy? Co ze mną będzie? Ukrzyżujesz mnie,ukamieniujesz?

Kocham to twoje stwierdzenie:Ty tak uważasz...

Ty tego nie rozumiesz,chciałem tylko powiedzieć co o tym myślę i tyle,no powiedz,że tak nie jest,bo jak na razie nic nie pokazałeś,żadnego porządnego dema,tylko jakieś silniki,dlatego pytam czy masz już jakąś kasę na serwery,czy wyjdzie jakieś demko,cokolwiek,żeby stestować soullanda? <_<

Mowil ze do bety nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ludzie, powiedzialem ze jak bedzie cos nowego dla Was to dam znac :P Co to bedzie za niespodzianka jak Wam pokaze aktualny stan prac. Powiem ze idzie do przodu, na pewno nie jest to gra zrobiona w GM (bo GM nie pociagnie moich ambitnych pomyslow :D), o :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ale ile można ukrywać wszystko, chociaż jakiś screen albo coś, żebyśmy wiedzieli, że gra faktycznie nadal powstaje xD
A może frytki do tego? :D

A tak na serio: nie trzeba screena... ja bym się bardziej cieszył gdybym mógł se pograć... albo lepiej SOURCE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Żyje jeszcze soulland?

Żyje, ale jest w stanie śpiączki, Nasi lekarze używają najnowszej technologii, aby przenieść umysł ze starego do nowego ciała, ale spokojnie, będzie żył :)

Jak nie to ja chętnie wezmę source...

Nie oddam swego dziecka :P

Pokaż, że coś jest i daj screena! pleaaseee

jak nieraz mówiłem, szykuje największą niespodziankę w dziejach tegoż serwisu, a może nawet i w większej skali, coś co ma Was zaszokować, oczarować i wybaczcie mi mój egoizm, ale nie podzielę się ani odrobiną wizualnej prezentacji, aż do beta testów (m.in. z racji iż zrobi się moda na klony soullanda, jak to było z almorą, a raczej tego na razie nie chcę ;P). nie pytajcie kiedy będą, ludzie, ja pracuje, mam swoje życie towarzyskie a i tak przeznaczam każdą wolną chwilę na postęp gry jak i silnika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, od strony fabularnej niemal nic, zostały określone ficzery, zwłaszcza moce oraz ich oddziaływanie na otoczenie (moce nie tylko tytani będą mieć, ale też i szczęśliwym trafem nieco połowa ludu soullandów, po jednej (czasem i więcej) ukrytej mocy przy narodzinach, podczas życia będzie można swoją moc poznać, głównie w Świątyni Przeznaczenia (taka mekka dla soullandów), ale też w ekstremalnych sytuacjach (kłania się innowacyjny system tychże mocy), będą one zamiast czarów które to wszędzie w grach są, lista tych mocy jak i ich możliwości, cały ten system mocy, robią wrażenie :D), natomiast od strony technicznej całkowicie, co prawda logika gry pozostanie niezmieniona, poza ulepszeniami, ale jak wspominałem gra jest tworzona w cpp na nowym, wciąż udoskonalanym xenonie, po to aby giera pociągnęła wszystkie moje ambitne pomysły, w tym inteligentne boty(!), i jednocześnie wyglądała zachwycająco, na co w życiu nie pozwolił mi GM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...