Skocz do zawartości

Poprawa jakości grafiki i filmik


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wiecie jak się publikuje screeny gry jakieś znanej firmy to te screeny nieprzedstawiają grafiki prosto z gry poprostu sa podpicowane, spotykałem isę też z programami poprawiajacymi jakośc fotografi.

ja mam o tyle problem ze chce zrobić gre używajac grafiki z gry java, grafika jets ok lae trohe pikselowata ;) A jak ją jeszcze powiększe to dopiero straci na jakosci czy znacie jakiś program który by mi ją powiększył bez znacznych strat jakosciowych i jakiś program który mugłby w jakiś sposób poprawić jakoś takiej grafiki ?

 

Druga sprawa to filmik z logiem :) Jak ise odpala jakąś gre to logo wydawcy zawsze pięknie się prezentuje np: filmik z logiem Ubisfot'u jest super. Jest jakiś program który ułatwił by stworzenie czegoś takiego ?

 

pozdro

 

ps.Mam 90% ostrzeżeń mam te 90% juz od baaardzo dawna (ok rok, albo nawet ponad) czy te ostrzeżenia wymazuja się kiedyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ją jeszcze powiększe to dopiero straci na jakosci czy znacie jakiś program który by mi ją powiększył bez znacznych strat jakosciowych i jakiś program który mugłby w jakiś sposób poprawić jakoś takiej grafiki ?

Narysuj swoje.

 

Druga sprawa to filmik z logiem smile.gif Jak ise odpala jakąś gre to logo wydawcy zawsze pięknie się prezentuje np: filmik z logiem Ubisfot'u jest super. Jest jakiś program który ułatwił by stworzenie czegoś takiego ?

Flash? czy coś... mike_p mi w tym filmy robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) A jak ją jeszcze powiększe to dopiero straci na jakosci czy znacie jakiś program który by mi ją powiększył bez znacznych strat jakosciowych i jakiś program który mugłby w jakiś sposób poprawić jakoś takiej grafiki ?

 

bajery z filmow, gdzie z 8 pixeli odzyskuja numery rejestracyjne samochodu to czysta fantastyka, zaden program nie zrobi nic z niczego.

 

jedyny sposob jaki znam to powiekszanie o 2x wiecej niz potrzeba, blurowanie, lekkie wyostrzanie, i pomniejszanie do zaplanowanego rozmiaru, ale nie licz ze z obrazka 3x3 zrobi sie wyrazna grafika ze szczegolami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
bajery z filmow, gdzie z 8 pixeli odzyskuja numery rejestracyjne samochodu to czysta fantastyka, zaden program nie zrobi nic z niczego.

 

jedyny sposob jaki znam to powiekszanie o 2x wiecej niz potrzeba, blurowanie, lekkie wyostrzanie, i pomniejszanie do zaplanowanego rozmiaru, ale nie licz ze z obrazka 3x3 zrobi sie wyrazna grafika ze szczegolami...

 

chyba, że fraktal lub biała ściana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-Spline Pro powiększa zdjęcia bez utraty na jakości =P
Co wyżej.

 

JAk program mógłby z 3 pixeli zrobić więcej...? nie rozumiem. No chyba, że by losował kolory i liczył na szczęście :P

 

Ewentualnie, jak na obrazku jest kółko to można je przekonwertować na ektorową, powiększyć i zapisać. Ale tylko czysto teorytyczne :P

 

bajery z filmow, gdzie z 8 pixeli odzyskuja numery rejestracyjne samochodu to czysta fantastyka, zaden program nie zrobi nic z niczego.
Też zawsze mnie to dobijało xD mają byle głupie zdjęcie, klikają, czekają, piszą coś na klawiaturze i mają powiększone xD

 

@topic: Nie da się. narysuj swoją...

 

ak ise odpala jakąś gre to logo wydawcy zawsze pięknie się prezentuje np: filmik z logiem Ubisfot'u jest super. Jest jakiś program który ułatwił by stworzenie czegoś takiego ?
Zalezy, czego dokłądnie oczekujesz. Jeśli wymagsz czegoś 2D wystarczy (najprościej) flash. Jeślu wymmagasz 3D - choćby Blender - który ma super funckje jeśli chodzi o animację :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...