Skocz do zawartości

Nikas

Użytkownicy
 • Zawartość

  2268
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Zawartość dodana przez Nikas

 1. Krabonszcz

  gajucha to ty jeszcze odzywasz się do kolegów?????????? Also ostatnio bardzo podoba mi się co raz bardziej abstrakcja i dziwniejsze zabawy kreską (nie taką jak myślicie ćpuny) "Nocne halucynacje i inne defekty senne (co jest prawdziwe?)". 2019
 2. Krabonszcz

  Tak sobie pomyślałem, że skoro mam tutaj ten swój kawałek na forum i na razie jest w moim życiu krótka pauza od gamedevu na rzecz malowania obrazów, to może założę z tym wszystkim temat gdzie będę wrzucał swoje rzeczy. Na start dwie nowe rzeczy, plakat oraz jeden obraz. Wcześniejsze są w galerii grafik, tutaj będę wrzucał na bieżąco.
 3. Krabonszcz

  Ja, w mojej czapce, mój kot którego wykorzystuję do zwiększania sprzedaży moich obrazów oraz moje obrazy.
 4. Krabonszcz

  a tak se machnąłęm
 5. Krabonszcz

  Z racji tego, że będę brał udział w wystawie pt. "Erotica" która odbędzie się w Oslo, w Norwegii, to postanowiłem namalować jakiś erotyk. Tak powstała ta praca.
 6. Galeria Grafik

  Green Book?
 7. Krabonszcz

  Praca na temat skoliozy z którą zmagam się od jakiegoś 14 roku życia, tego jak wpływa na mnie fizycznie, psychicznie, oraz jak oddziałuje na moje otoczenie.
 8. Krabonszcz

  Używałem taśmy malarskiej aby zrobić precyzyjne i ostre kąty. Inaczej mojego sposobu kolorowania klasycznie zrobić się nie da. No, może jeszcze szablon można wyciąć. I tak malowałem kawałek, czekałem aż wyschnie i później robiłem następny. Malowałem to około tygodnia. Nakładałem grubo farbę, więc wygląda też trochę jak naklejona bo tworzyła się przez to gruba jej warstwa.
 9. Krabonszcz

  Namalowałem pierwszy obraz farbami który nie ssie. Za to ma wypukły sutek!
 10. czemu nie pracujesz w branży

  Nie pracuję już w branży bo minęła mi zajawka na gry. Jak wiecie od wczesnego wieku robiłem gierki, najpierw Top Hat. Wpadło trochę kasy, wyprowadziłem się do Warszawy, tam robiłem jako tester aż do najthoksa. Rzuciłem pracę aby skończyć najthoksa, zamiast tego poleciałem w balet z przyjaciółmi. Znalazł się wydawca, nie najlepszy, ale były pieniądze. Grę wydałem i miałem jeszcze na kilka miesięcy życia. Zamiast iść do pracy i gromadzić gotówkę to jeździłem po Polsce, imprezowałem i żyłem na pełnym luzie przez pół roku. Robiłem w międzyczasie prototypy ale nie miałem żadnych rewolucyjnych pomysłów. Zamiast tego zacząłem malować obrazy. I wtedy odkryłem, że to jest moja główna droga. W grach zawsze najbardziej lubiłem robić grafikę albo fajnie rozkładać obiekty na planszy dla ładnej kompozycji. Obecnie siedzę za granicą gdzie wyjechałem aby szybciej zgromadzić gotówkę na rozkręcenie wszystkiego. Jakiś czas temu otworzyłem się na sprzedaż globalną, choć głównie USA, co pozwoli mi już za chwilę rzucić obecną pracę na part time i przejść na 100% mojej twórczości. I wtedy dopiero zacznie się najtrudniejszy egzamin. Ale myślę, że się uda. Co ciekawe, prowadzę trochę nietypowy sposób sprzedaży swoich obrazów który opiera się w 100% o internet. Wykorzystuję swoje umiejętności które zdobyłem robiąc gry, czyli jakieś tam podstawy marketingu i tego jak działają social media. O social media też się bardzo dużo nauczyłem przez ostatnie 2 lata. Chciałbym się w życiu poświęcić 100% sztuce. Mam pomysły na obrazy, chcę się uczyć malować cyfrowo jak i klasyczne. Do tego interesuje mnie rzeźbienie, ale to dopiero jak przejdę u siebie na full time aby mieć więcej czasu na takie rzeczy. O ile będę go miał, bo od jakichś 2 lat cierpię na całkowity brak czasu. No ogólnie kurde to tworzenie najbardziej mnie jara. #pdk
 11. Krabonszcz

  Jeszcze kilka fotek z mojej ostatniej wystawy w Warszawie, w restauracji Si. Której niestety nie widziałem... bo siedzę za granicą.
 12. Krabonszcz

  Prawie olałem tą pracę. Znaczy no, długo się nadenerwowałem bo nie wiedziałem jak pokolorować i twardo przez 10 godzin zaczynałem, zmazywałem i próbowałem od nowa. Ale ostatecznie jestem zadowolony z końcowego wyniku. Inaczej niż zawsze, ale cycki są dalej.
 13. Krabonszcz

  Dawno mnie nie było. Praca w innym klimacie trochę, więc wstawię.
 14. Galeria Grafik

  Najs! Bardzo dobrze namalowane. Pozdro!
 15. Krabonszcz

 16. Krabonszcz

  Jak to nie ma sensu.
 17. Krabonszcz

  Najnowsza praca, jedziemy. Echhhh zero atencji.
 18. Dziękuję za nominacje, bardzo doceniam alternatywne nazwy obrazów. Z nominacjami u mnie ciężko bo rzadko bywałem tu w tym roku więc też nie bardzo wiem co się działo, ale jak sobie coś przypomnę to napiszę.
 19. Krabonszcz

  Obraz inspirowany "Le Blanc Seing" Rene Magritte. Chciałem pobawić się iluzją.
 20. Krabonszcz

  Swoją drogą ostatnio gierkę robiłem. Po dwóch latach przerwy prawie. Postanowiłem weekendowo siedzieć dla funu skor mi się chce, więc może niedługo coś wrzucę. Szczęśliwego nowego!
 21. Krabonszcz

 22. Nad czym aktualnie pracujesz?

  O kij, siema Saus, kopę lat.
 23. Krabonszcz

  Dzięki. Tshirty wlecą po nowym roku jakieś pierwsze, ale nie z tym.
 24. Krabonszcz

  Dzięki, myślę, że to lvl up w mojej karierze.
 25. Krabonszcz

  Pierwszy autoportret na podstawie lustra ustawionego obok.
×