Skocz do zawartości

dziadekkleofas

Zbanowani
 • Zawartość

  1549
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez dziadekkleofas

 1. Szukam grafika!!!!!1oneone

  W związku z coraz większą ilością tematów z prośbami o błache rzeczy rodzaju loga do gry, pojedyńczego sprita itp. zakładam od nowa ów temat. Wcześniej zrobił to Patrysław, ale chyba należy przypomnieć ludziom: Tutaj jest miejsce o proszenie się o pierdółki i tutaj składamy prośby o rzeczy mniejszego kalibru, nie zakładajcie coraz to nowszych i głupszych tematów. (stary temat odpięty, bo po co komu stare posty.)
 2. [M:TG] Świeża pamięć

  Zanim prace zostaną oficjalnie rozpoczęte i karty zacnzą się "robić" - założyłem ten temat, aby każdy, kogo nagle olśniło, mógł zamieścić tu pomysł karty. Może to być opasły opis kart z zasadami i rodzajami talii do których by się nadawała i przeciwko którymi byłaby niezła, ale także krótkie pomysły dotyczące działania. Taki "sandbox", z którego w trakcie tworzenia coś się wyciągnie. ZERO TOLERANCJI DLA BZDURNYCH PYTAŃ I 40/40 BEHEMOTÓW. przynajmniej tutaj. ;p Na przykład: [Rare] Account Takeover (powiedzmy) 3UU Sorcery X1U, Reveal this card from your hand: Tap X target lands. Cisza - Player with the least number of untapped lands skips his or her next two turns. Btw. Takie coś mogło by być? ;?
 3. [M:TG] Dane... osobowe?

  Przed tym całym cyrkiem (dokładnie - dwa dni przed) musimy obgadać jeszcze jedną sprawę. To, że będzie trzeba wyrazić zgodę na umieszczenie "osoby" w karcie - jasne, że nie będzie takiego scenariuszu. Bo połowa ludu by się nie zgodziła i z czego by karty były? Z drugiej strony chiałbym chronić interesy użytkowników, m.in. karty oczerniające i w pewien sposób mogące obrazić osobę, a także te nawiązujące do ich prywatnego życia (chyba, że za wyraźną zgodą) nie będą się liczyć w ogóle. A jak wy widzicie taką ochronę ludzkiej godności? I czy ona jest niezbędna? Zapraszam do dyskusji. (ankiety dziś nie ma. wzięła wolne.)
 4. Klasy.

  Jak unikatowe, jak to wszystko co wymienił było w Diablo2 i część we wszystkich innych rpg? :/
 5. Klasy.

  Wymyśl swoje klasy. Na przykład Czarnopociąg.
 6. Klasy.

  Podaj, panie Harv, definicję postaci zwykłej i unikatowej...
 7. Czarna dziura

  Dobra, jednak nic ciekawego. Zamykam se.
 8. Czarna dziura

  Ta dyskusja jest imo zbyt ciekawa żeby od razu zamykać. :P
 9. Zestaw Minigier

  Lepiej przestańcie pisać offtopy, bo jeszcze Bóg ześle jakiegoś psiego Hitlera i zrobi koci Holocaust.
 10. Tura #47 - głosowanie

  dfhhddjgjgdjdg Głosujemy. copoconaco: https://gmclan.org/up3255_4_najazd_3_5.html Chuckek: https://gmclan.org/up4422_4_code47_2.html Matyxon: http://www.gmclan.org/up4404_4_Danmaku.html Jaklub: http://www.gmclan.org/up444_4_mario.html Koniec głosowania - w niedzielę o 22.
 11. Tura #47 - głosowanie

  Wygrał kto wygrał - copo. Zamykam.
 12. PS3 vs. XBOX360

  Na XBox Live Arcade też są gry do kupowania i ściągania, a pudełkowe marze są na tyle duże że powinno starczeć na te parę serwerów przydzielających graczy do założonych gier i te większe z patchami i grami do ssania. Valve może, to MS czemu nie może?
 13. PS3 vs. XBOX360

  Pitolenie. Toż Steam jest darmowy, a infrastruktura na pewno nie gorsza od Xbox Live.
 14. Tura #47 - głosowanie

  A ja zaraz spytam się Mercedesa czy masz prawa do wykorzystania loga w Avatarze.
 15. sound się chrzani :/

  Ten kod cały czas odpala ten dźwięk co step, dlatego.
 16. Tura #47

  Start tury: 5 września 2008 - 18:13 Czas: 24h Temat: Danmaku Uwagi: Czym jest danmaku? Danmaku (弾幕, dosłownie: ściana ognia) to odmiana shooterów, która tym różni się od innych, że w jednej chwili na ekranie pojawiają się setki pocisków. Pociski w grach tego typu przeważnie są bardzo powolne, ale swoją małą ruchliwość nadrabiają ilością. Tak właściwie nie wiadomo czy graczy przy ekranie trzyma trudność gier w stylu danamku, czy piękno setek pocisków rozcinających ekran... - via Touhou.pl. http://touhou.pl/index.php?site=mof/screens - jakby ktoś dalej nie rozumiał. Powodzenia! Na razie gówno mam dostęp do panelu więc gry zamieszczamy tu, po staremu. Ew. Maximal przyjdzie i zrobi nam.
 17. Tura #47

  Skoro tak mało przyszło to jeszcze do wieczora zaczekamy.
 18. Śmieszne sytuacje w szkole

  Dziś byłem na lodach z księdzem dyrektorem szkoły. Do i win? Maximal, jeśli to czytasz to zrób porządek z turą i wyczyść skrzynkę PW żebym mógł się kontaktować z tobą.
 19. Tura #47

  Maxyton, tak. Jeszcze trochę do końca tury - przypominam że TU dajemy nasze programy z przyczyn technicznych (Brak maximala :P). A że dziś mam urodziny to sprawdzę pewnie później, i będziecie mieć trochę więcej czasu jak ktoś się spóźni godzinę, czy pół.
 20. Mundial gier - Zgłoszenia :D

  1. Doom 2. Half-Life 3. Tekken 4. Metal Slug
 21. Tura #47

  Wiesz, w sumie twoja giera mnie natchnęła, ale i tak to pomysł nie nowy, i ma swój gatunek i uznałem że warto zrobić turę. Niemniej, niech zwycięży najlepszy. Jakby co, to z Maximalem się zgadaliśmy i teraz razem będziemy rządzić.
 22. Zelda Forever

  A mnie sie tylko podoba tak bardzo pierwsza Zelda z nes'a. Do reszty podchodzę jak pies do jeża.
 23. Zelda Forever

  Ewidentnie w porządku było gdy Buziol zrobił Mario Forever, przedstawiając jako tako swoją wizję tej samej gry. I też byłoby dobrze gdyby robiąc Zelda Forever dodał coś z gier o Zeldzie. Jakby nie patrzeć, fangame to fangame i dotyczy gry, a nie nieuzasadnione niczym i niemające żadnego celu zerżnięcie postaci i zrobienie jakiejś kompletnie innej gry. Wystarczy spojrzeć na fangamy gier Touhou - to jakaś bijatyka, to gra logiczna czy może kolejna gra bazująca na tym samym pomyśle Danmaku, ale każda ma choć mały związek z Touhou, choćby to na przykład gra słowna. I większość zawiera motyw unikania pocisków, jak owe Touhou.
 24. Wybór pegazusa :P

  Mimo wszystko dobrze mieć jakiś stary TV do starszych konsol. Na plazmie nawet PS2 nie działał :P, więc siostra dała mi swój nieużywany.
 25. Bijemy Rekordy

  Nasze forum ma szansę jedynie na pobicie rekordu w największym zbiorowisku idiotów.
×