Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 02/17/20 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Zdecydowanie problem leży w twojej konfiguracji sprzętowej-systemowej. Biorąc pod uwagę jak działa GM, ten efekt "mrugania" jest niezależny od tego, w jaki sposób masz zaprogramowane draw. Fakt, że masz pustą listę "Target" oraz inne problemy z samym IDE, świadczy o tym, że jest coś nie tak z instalacją GMS lub uprawnieniami. Debugowanie tego problemu jest praktycznie niemożliwe, dlatego zacząłbym od reinstalacji GMS (ale dokładnie usuń, z %AppData% też). https://help.yoyogames.com/hc/en-us/articles/216753708-How-to-perform-a-fresh-install-of-GM-S-1-4 Poza tym rozważyłbym migrację na 2.0, wiesz z 1.4 będzie już tylko gorzej.
  2. 1 punkt
    @LolikZabójca2 Dziwię się, że Gnyskowi i spółce chce się z Tobą jeszcze pisać. Po tym co piszesz ewidentnie widać, że masz bardzo małe doświadczenie w ecommerce i mimo tego co Ci piszą rozmówcy, starasz się z nimi dyskutować o rzeczach, o których nie masz pojęcia ze względu na właśnie brak należytego doświadczenia. Nie chcę Cię urazić, no ale nie jesteś partnerem do rozmowy z nimi na takie tematy, skoro i tak wiesz swoje. To ja nie robię w ecommerce (bardziej duże systemy specjalistyczne, niesprzedażowe) a mam większą wiedzę na ten temat od Ciebie i mogę jedynie potwierdzić to co pisze reszta. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że zahaczasz tylko o wierzchołek góry lodowej. Nie znasz realnych case'ów, konsekwencji spieprzenia czegokolwiek w tym zakresie. Śmiesznie się czyta tę całą dyskusję.
  3. 1 punkt
    Twoje podejście w tym momencie to: "Jakoś się zrobi", "przecież to tylko podpięcie", "damy radę", "wiem jak". Ale wszystko wskazuje, że nie masz pojęcia jak. Jest to naiwne myśleć, że każdy może siąść i zaplanować, a co więcej napisać sklep internetowy. Samochód też ma 4 koła, drzwi, karoserię, i silnik, który jeździ na paliwo. Paliwo trzeba podawać i działa. Jak ktoś chce to można radyjko zamontować... xD
×