Skocz do zawartości

Red Laser


Lordis

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Red Laser

 

Gatunek: Platformówka / Zręcznościowa / Szkolna :)

 

Opis: Jest to idealna gra do pogrania na informatyce w szkole. Gdy ci sie nudzi lub nie chcesz robic zadania na informatyce zagraj w tą gre. Gra polega na przejsciu wszystkich etapów w jak najkrótszym czasie.

Udostępnie dwa pliki z grą w jednym bedzie dodany podkład muzyczny lecz co za tym idze gra zwiększa swój rozmiar o 18MB ... a sama waży 2MB.

 

Download:

Wersja bez dźwięku: Pobierz

 

wersja z dźwiękiem: Pobierz

 

Wersja z możliwością wyłączenia efektów: Pobierz

 

Rozmiar pliku: 20,5MB (19,3MB) / 2,46MB (1,23MB)

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Kreli Kamil

Fabuła:
Kreli Kamil

Grafika:
Kreli Kamil

Muzyka:
Kreli Kamil

 

Screeny:

 

ss3.png

 

ss1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy spadaniu postać się haczy w podłodze. Wkurzające są te pochyłe bloki w dół bo nie da się z nich skakać, można dopiero jak się stanie w miejscu na moment, nie da się wystartować mapki klawiszami?

 

Nie podoba mi się. Myślałem że będzie to dużo bardziej dynamiczne.

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To demko czy pełna wersja ? A gotowa to tak gra ciekawa ale ma parę naprawdę nie fajnych bugów

 

- nie wiem po co check pointy które i tak z reguły nie działają

 

- nie da się skakać z ukośnych platform \__ chyba że się zatrzymasz i podskoczysz (strasznie denerwująca rzecz)

 

-głupie pułapki z podłogą niby można iść a spadasz (mało daje rozgrywce jedynie pokazuje kiepską pomysłowość)

 

-dziwne death czasem chyba jak od boku dotknie się klocka po którym się chodzi giniesz

 

- tnie się, racze zmień gmowe particle na własne z tego co się orientuje gm używa dość dużych bitmap na particle

 

-no i trochę głupie rozwiązanie ze szybkość laseru zależy od ilości przedmiotów do zniszczenia a poza tym jest szybszy od gracza (jeden z ostatnich leweli jest z tego powodu prawie nie do przejścia przynajmniej mi się nie udało)

 

- nie wspominając braku jakiegoś sava wyłączając gre musisz grać od nowa

 

ogólnie grę oceniam na mocne 3

 

ps. można by zrobić że sam możesz wykonać speed run raz na jakiś czas

 

i jakąś pierdołkę do zbierania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

+1 Huder, a z własnych przemyśleń to:

-Przydałoby się odliczanie przed startem, bo klikam sobie myszką na normal, a tu laser już nadupia, to samo po śmierci, opcjonalnie coś takiego, że laser i czas zaczynają dopiero działać kiedy ja się zacznę ruszać, czyli jak nacisnę klawisz strzałki

-Gra widzę w wersji minimalistycznej.

 

2/5 bo gameplay słaby i nuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sobie ta gra. słaba animacja, monotonny gameplay (trzymamy strzałkę w prawo i od czasu do czasu wciskamy strzałkę w górę), dźwięków jak na lekarstwo. no i gmowe cząsteczki dość słabo pełnią rolę krwi (ale to detal).

- nie wiem po co check pointy które i tak z reguły nie działają

checkpointy nie działają, bo już przejechał po nich laser. musiałbyś zginąć bardzo daleko za laserem, żeby zdążyć się zrespawnować na nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...