Skocz do zawartości

Zablokowane Billy Mays, R.I.P


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Umarł w wieku 50 lat.

 

Mays was found unresponsive by his wife in his Tampa, Florida, home on the morning of June 28, 2009. He was then pronounced dead at 7:45 am, appearing to have died sometime overnight. The Associated Press reported that there were no indications that the house had been broken into, and that police did not suspect foul play.

 

On June 29, after an initial autopsy on Mays' body, Dr. Vernard Adams, the Hillsborough County, Florida medical examiner, stated that Mays suffered from hypertensive heart disease and that a heart attack was the likely cause of his death. A final determination as to the cause of death would not be made until toxicology and tissue tests were complete.

Jeśli nie wiecie kto to, to nie jesteście z teh internetz. Ale mniejsza z tym:

http://en.wikipedia.org/wiki/Billy_Mays

 

Rest in peace, sweet prince. :<

http://www.youtube.com/watch?v=dtuA7-qaY9M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem ale mnie np. obchodzi co to za idiota ;x

ew. to nie idiota ale zrobili z niego idiotę debilnym tekstem "get on the ball" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mays był genialny, g-Enjoy jest niefajny za próbę przedłużenia swojego e-penisa jadąc na śmierci człowieka. O Jacksonie tutaj nic nie ma, bo jeżeli przed śmiercią nikt nie miał nic do powiedzenia, tym bardziej powinni zamknąć mordy po (yay blogerzy. "umarł Jackson i akurat wtedy mi się przypomniało jaki to świetny artysta"). Elo.

 

Why don't you use some Cillit Bang to GTFO of here
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
W innych krajach to mają za kim płakać a u nas? Jakby np. Giertych zdechł to byłoby "alleluja, nareszcie drań zdechł"
Napisałeś takie bzdury, że aż muszę zabrać głos. Po pierwsze chyba gorszego przykładu nie mogłeś wymyśleć. Sorry, ale za takimi osobami jak Giertych czy Lepper płakać nie będę. Po drugie jak to Polacy nie mają za kim płakać? Po pierwsze JP2 to co, pies? Przecież w mediach było o tym głośno na całym świecie. Poza tym co jakiś czas jak umrze ktoś sławny (zazwyczaj aktor), to zawsze o tym w wiadomościach mówią. A chociażby taki artysta jak Zdzisław Beksiński mówi Ci coś? Przecież jego śmierć była zaskoczeniem i sensacją (oraz dużą stratą dla polskiej sztuki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten temat w założeniu twórcy miał być niepoważny (smieszny?), a wyszedł spam. Też nie wiem kto to jest i nie obchodzi mnie to.

Nie, nie miał być śmieszny.

Czasami mi się płakać chce nad Waszymi durnymi myślami.

 

g-Enjoy jest niefajny za próbę przedłużenia swojego e-penisa jadąc na śmierci człowieka.

 

Czy ktoś sobie próbuje przedłużyć "e-penisa"? Weź napisz coś poważnie a zmieszają Cię z błotem jak jedno wielkie g****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym takiego durnego, można wiedzieć? Wyjaśnij to proszę oraz czemu ten wątek miał służyć. Serio się pytam.

Do normalnego pożegnania osoby, która miała znaczenie dla internautów.

Widać na Polskich forach takich tematów zakładać sensu nie ma.

Ale jeżeli tak to traktujecie, zamykam ten temat bo zrobi się burdel większy niż na śmietnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...