Skocz do zawartości

((SEN NA JAWIE))


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

koniec z syfnymi grami nie bedzie ani seida juz ani pac-manow revengow teraz zaberam sie z apowazne tworzneie gier nie ma co ja myslalem ze jestem super a moje gry o dupe rozbic ale teraz powroce z r.e.i.r 2 ta gra ma wybic mnie z dna na jakim osiadlem prze zte gowniane gierki.

A więc może będę mógł w końcu napisać swego slash-fica!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec z syfnymi grami nie bedzie ani seida juz ani pac-manow revengow teraz zaberam sie z apowazne tworzneie gier nie ma co ja myslalem ze jestem super a moje gry o dupe rozbic ale teraz powroce z r.e.i.r 2 ta gra ma wybic mnie z dna na jakim osiadlem prze zte gowniane gierki.

Błagam moderatorów o skasowanie tematu tej gry, jeśli pojawi się wcześniej niż za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jednak nie bedzi enosic nazwy r.e.i.r 2 poniewaz kazdmeu bedzie kojazyc sie z 1 czescia ktora byla jednym wielkim nie porozumieniem gra bediz enazywac sie ,,City Of Dead (miasto umarlych)a oto fabula gry wiecej nie zdradze ani screenow jeszcze nie dam chcem pod kreslic ze grafike biore sam z neta a to czego nie moge znalesc tworzy mi Ignis wspol grafik gry ale textury morow,podlog itd to to co szukalem i znalazlem w necie juz nie bawem zobaczycie 1 screeny z prac

Fabuła-nikt nie wierzy że w okolicach Los Angekes istnieje małe miasteczko (Miasteczko Umarłych) w ktorym nikt nie był ponieważ krąży legenda że kto tam raz wejdzie do niego to już z niego nie wruci,jeden z reporterów Harold Hopkins postanawia wziąć tę robotę i nagrać reportaż o tym miejscu by przekonać ludzi że nie jest tam wcale tak strasznie jak im się wydaję,czy to tylko ludzi wyobraźnia ? czy miasteczko istnieje i jest normalne ? już nie bawem będzie wiadomo

koniec z syfnymi grami nie bedzie ani seida juz ani pac-manow revengow teraz zaberam sie z apowazne tworzneie gier nie ma co ja myslalem ze jestem super a moje gry o dupe rozbic ale teraz powroce z r.e.i.r 2 ta gra ma wybic mnie z dna na jakim osiadlem prze zte gowniane gierki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny do stworzenia 4 części seida ? ale nowy silnik by tzreba było stworzyć bo mój przepadł wszystkię silniki mi przepadły miałem na płytce a pękła dlatego ten od reira 2 bede pilnowal bo na nim bede pracowal poki co :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadzma się na to byś robił część 4 :-) gmclanowicze przejmuje ode mnie tę grę Phoenix od tej pory prawa autorskie gry należą do niego może robić co chce z tą grą.

 

Jest! Dzięki tej grze stanę sławny! Już widzę te wszystkie media rozpisujące się o tej świetnej serii. Jeszcze raz, dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis do usunięcia

 

@Edit 3

 

dyzmek chodziło o MÓJ post do usunięcia bo się pomyliłem nie o temacie o twojej wielce zajedwabistej grze .

Aha z twojego PW wynika że uwierzyłeś w primaaprilisowy żart :) A i popełniłeś znacznie mniej błędów niż w twoich postach hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki mnie tez ponioslo :-)

wpis do usunięcia

 

@Edit 3

 

dyzmek chodziło o MÓJ post do usunięcia bo się pomyliłem nie o temacie o twojej wielce zajedwabistej grze .

Aha z twojego PW wynika że uwierzyłeś w primaaprilisowy żart :) A i popełniłeś znacznie mniej błędów niż w twoich postach hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...