Skocz do zawartości

Zablokowane I Am Legend


ozone15

Rekomendowane odpowiedzi

Udajesz ciężko kapującego czy jak? Słowo skleiłeś było tu przenośnią, przecież wiadome, że nie wziąłeś kleju i nie kleiłeś ._. Ale wziąłeś logo filmu i dałeś je razem w jednym roomie z tymi pozostałymi napisami, co dało wg mnie brzydki efekt, bo o ile to logo jest ładne, to już te napisy nie koniecznie. Wojzax dobrze mówi, daj te napisy równo i tamtą czcionką i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Nawet fajna gra zapowiedź.

 

Popracuj, pracuj, uj, uj, j, j, j...

 

PS. Zamiast "Achivments" daj "Osiągnięcia", bo to dennie wygląda...

Boże co za ludzie...

Prace nad grą zostały wstrzymane. Nie będą kontynuowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, dam wam malutki exclusive z nowego projektu:

Akcja gry dzieje się w XXII wieku, nieznana zaraza spowodowana przez terrorystów zabija większość ludzi na Ziemi, wśród ocalałych znajduje się nasz główny bohater. Na początku historii nie znamy jego imienia. Naszym zadaniem jest przetrwać w świecie pełnym krwiożerczych wampirów oraz odnalezienie prawdy o pochodzeniu wirusa dzięki retrospekcją odnoszących się do czasów, gdy bohater był żołnierzem oddziałów specjalnych.

 

Scenariusz, a właściwie cała powieść jest pisana przeze mnie, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

Grafika gry będzie ściśle związana z sytuacją bohatera. Jest on bowiem pozbawiony umiejętności...a to później. Prosił bym o ocenę powyższego zarysu fabuły, która będzie dość rozbudowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak bym powiedział, jak mam na imię, to jeden z wątków polegających na odnalezieniu tożsamości by można sobie w d... wsadzić!

Co to za exclusive?

adj 1. (sole)wyłączny.2. (not counting):~ of wyłączając. 3. (reserved, restricted)zastrzeżony; an ~ interview wywiad z wyłącznością; ekskluzywny, luksusowy: an ~ club ekskluzywny klub.

Jest to informacja, w tym wypadku fabuła, którą GM Clan otrzymuje na wyłączność, jako pierwszy. Nikt inny nie ma pojęcia o postępie prac oraz na czym one polegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że odnalezienie jego tożsamości ma być jednym z celów gracza, a ja nie chcę psuć zabawy, bo uważam, że odkrywanie powoli tożsamości podczas gry jest lepsze od znania imienia od początku, gracz będzie się po prostu nudził.

Odkrywanie tożsamości będzie następować wraz z postępowaniem fabuły.

P.S.

Jego imię będzie oryginalne, jeszcze się nad nim zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu gry bohater dowiaduje się, że ma na imię Marcin i wtedy gracz przeżywa szok. Gdyby wiedział to od początku całość nie miałaby sensu.

Marcin to fajne imię, pewien sexowny gość z kaloryferem na klacie ma takie (podpowiem, że jest z tego forum [i robi fajne gry]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozone, cieszymy się, że twoje exclusivy są tylko dla nas, społeczności GMClan. Myślę, że cała reszta tych dennych portali dałoby głowę żeby wiedzieć co tam dłubiesz przy grze. Myślę, że odbieranie tożsamości głównej postaci lekko mija się z celem, chociaż może i jest dobrym pomysłem. Równie dobrze mogę go sobie nazwać Bury Zenek i to wiele nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz gry powstaje na podstawie powieści, opowiada historię bohatera.

Poza tym, to nie ma polegać jedynie na odnalezieniu imienia ale o całej przeszłości, o ludziach, których znał.

Z wiki:

 

Tożsamość
- to wizja własnej osoby, jaką człowiek ma: właściwości wyglądu, psychiki i zachowania się z punktu widzenia ich odrębności i niepowtarzalności u innych ludzi.

 

W psychologii, od czasów pojawienia się teorii Erika H. Eriksona, pojęcie tożsamości występuje w kontekście dwu najważniejszych dla człowieka relacji: stosunku do siebie samego i stosunku do innych ludzi, a więc zarazem do kultury i tradycji. Wskazuje ono na szczególny typ związku, jaki łączy podmiot z nim samym - z jednej strony, z jego własną psychofizyczną i moralną kondycją (self identity) z drugiej zaś - na związek z innymi. Związek ten opiera się na mniej lub bardziej świadomych postawach wobec wyróżnionych wartości, których nosicielem jest zarówno sam podmiot, jak i inni ludzie, kultura.

 

Problematyka tożsamości - rozważana z perspektywy specyficznie psychologicznej - komplikuje się dodatkowo przez obecność problemu podmiotu oraz przez sposób doświadczenia tożsamości, określany jako poczucie.

Wobec pojęcia tożsamości wyróżniane są:

-tożsamość społeczna - uświadomienie sobie wspólnych właściwości z grupą, w której jednostka żyje, poczucie przynależności do grupy i dostrzeżenie odrębności grupy.

-tożsamość osobista - dostrzeżenie tego, co różni jednostkę od innych, powstawanie sądów na temat własnej osoby.

 

Ta gra będzie troszeczkę bardziej skomplikowana. Bohater ma swoją historię, którą chce sobie przypomnieć, służą do tego wcześniej wymienione retrospekcje, dzięki którym możemy brać udział w wydarzeniach z przeszłości, powoduję to zmniejszenie monotonności rozgrywki. To coś podobnego do zabiegu zastosowanego w Call Of Duty: Black Ops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego on nie zna swojego imienia? I nie zna przeszłości? Może porwali go kosmici którzy kradli przedtem długie klocki z tetrisa i wyczyścili mu pamięć jak ci panowie w czerni takim sweet długopisem z laserem do oślepienia kakaowego oka. Nie wiem, ale myślę więc jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej pisałem, jest to związane z wydarzeniami z przeszłości.

W grze jest XXII wiek, więc są większe możliwości @IamTheLaw.

Powiem tak:

 

Nie chodzi o stratę pamięci a o brak kontaktów z ludźmi, bohater nie ma z kim porozmawiać, nikt nie mówi mu po imieniu, nie ma kogo kochać, może tylko nienawidzić(wampiry oczywiście).

Może tak: jak napiszemy tą powieść to wrzucimy do przeczytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...