Skocz do zawartości

Zablokowane wybory


TheMarcQ

wybory  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kogo typujecie

    • Komorowski
      16
    • Kaczyński
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

ale jak Jarek wygra to się wyprowadzam z kraju!

trzymam za słowo :P

btw. jarek gra na uczuciach narodu po tragedii w smoleńsku, a że mohery na to lecą, tak więc czym prędzej na niego zagłosują, takie moje odczucia.

ja nie głosuję na żadnego, zagłosuję jak całkiem wyrzucą zoo z sejmu i pojawi się ktoś konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ze wszystkim wydaje sie, ze nasz rzad i kandydaci na prezydenta sie nie nadaja, a sami nic nie zrobia. Naprawde nie ma nikogo, kto sie nadaje?

 

Moj tata twierdzi, ze Kaczynski nie moze wygrac, bo wtedy nie byloby Pierwszej Damy (w sumie nie wiem, o co chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata twierdzi, ze Kaczynski nie moze wygrac, bo wtedy nie byloby Pierwszej Damy (w sumie nie wiem, o co chodzi).

Kaczyński nie ma żony, tylko kota Alika.

 

Olechowski był najlepszy, ale nikt go nie znał :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej turze zagłosowałem na Napieralskiego, bo był najmłodszy :), teraz na pewno zagłosuje

na Komorowskiego mimo, że jest z tej samej partii co rząd, gdyby Kaczyński wygrał to zdjąłby z siebie

skórę i pokazał prawdziwe oblicze, a kraj by się w ogóle nie rozwijał bo nic nie wolno, pełen konserwatyzm.

Wystarczy spojrzeć na kraje zachodnie, tam jest pełen liberalizm a radzą sobie bardzo dobrze.

Z Jarkiem jest tak, że głosuje na niego dużo moherów, w ostatniej debacie powiedział "Jestem katolikiem",

no i już 10% do przodu :), moherom zależy tylko na rencinie (dla Rydzyka :)) i żeby jedynka i dwójka działała, i żeby RM nadawało, zero zainteresowania postępem i rozwojem. Istna hipnoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda Zielona Osoba Zapytana za Kim jest Odpowie że za Komorowskim i za PO, dlaczego?? ponieważ nie zna się na polityce ale nacisk mediów jest tak ogromnyze i tak odpowie ituicyjnie ze jest za PO.

 

Oczywiscie ze mając do wyboru PiS i POpaprańców z bronkiem wpadką komuchowskim zagłosuje na Jarosława dla zdrowszej i lepszej Polski.

 

PS Napiszcie mi dokonania jakie PO zrobiło przez 3 lata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garry bardzo rozsadnie w przeciwniestwie do niektorych tu obecnych POgietych pseudopolakow pisze.

 

W latach rządów PiS bezrobocie spadlo z 17,6 do 11,2, płace wzRosły o 12, wzrosły emerytury i renty, ceny produktów rolnych były wysokie, wzrosły dochody przedsiębiorstw, obniżone zostały też podatki i składki. było 31% wzrostu konsumpcji, PKB wzrosło o 13% a inlfacja była poniżej 2% Dzisiaj za złe wyniki platformy wszystko obwinia się kryzys. deficyt budżetowy za rządów PIS wynosił 16mld a za rządów PO 52mld. Wzrosło bezrobocie, zdrożała żywność,prąd,gaz produkty rolnicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonania Tuska 1. Afera Hazardowa Brak komentarza. 2. Zniszczenie Polskich Stoczni Brak komentarza. 3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw. Brak komentarza. 4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro. Śmiech na sali. 5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika" Trwoga. 6. Zniszczenie IPN-u. Myślę, że mądremu dość. 7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki. 8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury". Bez komentarza. 9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bez komentarza. 10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen. Brak komentarza

 

Mysle, ze mozemy zakoncyz ten temat psie tuskowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonania Kaczyńskiego, kiedy rządził z Lepperem i Giertychem w IV RP: Haki! Aresztowania! Samobójstwa! Podsłuchy! Od czasów Rządów Kaczyńskiego ...dzieci w szkole uczyć się będą o Lepperze i Giertychu, to w ramach hasła....Teraz Polska...Dyktator który TERAZ uważa że będzie miał prawo decydować o losach neutralnego państwa Białoruś! Ja nie chcę powrotu Kaczyńskiego i IV RP

 

@up: prawie trafiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zartuj nawet osiem, mialem cie za patriote a nie miekka POrowe i klamce.

 

Konkluzja dokonań śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego:

1. zatrzymanie rosyjskich czołgów pod Tbilisi

2. umocnienie polskiej tożsamości i dumy narodowej

3. konsekwentna polityka budowania porozumienia z mniejszymi państwami Europy srodkowo-wschodniej (stąd te 15 państw które ogłosiły żałobę)

4. skuteczna walka o polskie interesy w UE (przedłużenie Nicejskiego systemu głosownia o 10 lat potem Joanina)

5. walka z komuna od Solidarności, przez walkę z układem okrągło-stolowym i miazmatami z WSI, TW i nomenklaturowej oligarchii

7. Polska solidarna

8. świetne relacje z Izraelem skutkujące obumarciem mitu o polskim antysemityzmie ( przyjęcie rebe Schudricha no ataku gazowym, nagrody dla policjantow za napis z Auschwitz)

9. polityka medalowa: od NSZ do NZS, w temacie pamięć i tożsamość

10. zmusił świat do uznania zbrodni popełnionej na Polsce w Katyniu. Zmusił Rosjan do zmierzenia się z własna przeszłością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Afera ze smokiem wawelskim 2. Afera gruntowa 3. Afera: Taśmy o. Rydzyka 4. Afera: Wojna na lektury 5. Taśma Beger 6. Nielegalne podsłuchy 7. Samobójstwo Barbary Blidy(może zabójstwo) 8. Prowadzone przez PiS, państwo typowo policyjne 9. Kłamstwa np. Jarosław mówi "Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem" 10. Podlizywanie się radiu maryja 11. Kompromitacja na arenie miedzy narodowej 12. Sprzedawanie powoli stoczni. 13. Szkodliwa Koalicja PiS, Samoobrona, LPR 14. Rusofobia, wyzywanie ludzi od komunistów 15.Obciążanie budżetu i zusu 16. Kręcenie kampani 2010 na tragedii smoleńskiej 17. Ogromna wpadka Jarosława mówiąca o tym, że z Białoruskią trzeba rozmawiać z Moskwą. Rosja sama ma problemy z Białorusiom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Kaczyński nie powinien wogóle uczestniczyć w w wyborach, walcząc o stołek brata. Jeszcze zawiera jakieś głupie układy z Oleksym, za niedługo może oleksy dołączy do pisu. Jarosław wspominający na swoich wiecach o tragedii, straszne. Najbardziej ciekawi mnie co mówił Jarosław przed 30 minutami z baratem, uważam, że to trzeba jak najszybciej ujawinić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonania Kaczyńskiego, kiedy rządził z Lepperem i Giertychem w IV RP: Haki! Aresztowania! Samobójstwa! Podsłuchy! Od czasów Rządów Kaczyńskiego ...dzieci w szkole uczyć się będą o Lepperze i Giertychu, to w ramach hasła....Teraz Polska...Dyktator który TERAZ uważa że będzie miał prawo decydować o losach neutralnego państwa Białoruś! Ja nie chcę powrotu Kaczyńskiego i IV RP

 

@up: prawie trafiłeś.

 

Nie oglądaj tyle telewizji to ci się mózg nie będzie tak lasował.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ze wszystkim wydaje sie, ze nasz rzad i kandydaci na prezydenta sie nie nadaja, a sami nic nie zrobia. Naprawde nie ma nikogo, kto sie nadaje?

 

Moj tata twierdzi, ze Kaczynski nie moze wygrac, bo wtedy nie byloby Pierwszej Damy (w sumie nie wiem, o co chodzi).

nie obchodzi mnie co twój tata twierdzi :) nie masz prawa głosu, nie wypowiadasz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...