Skocz do zawartości

W jaką grę...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ^^

 

Tak ni z stąd ni z zowąd przyszło mi do główki zrobić taką ankietę, pod tytułem "Twoja ulubiona gra", proszę piszcie jaka jest obecnie wasza ulubiona gra i jakiego typu ona jest. Również zachęcam by pochwalić się ulubioną grą z dzieciństwa. Nie wierze żeby sami "twórcy gier" nie mieli też swojej ulubionej :lol: Również przy okazji możecie napisać w jaką grę gracie obecnie...

 

W moim przypadku ulubioną grą z dzieciństwa jest "Die Hard Trylogy" i "Pandemonium" w obie te gry grałem w salonie Gier komputerowych mojej siostry, wtedy to jeszcze PSX były górą :3 aż łezka mi się robi... :crying: stare dobre czasy... A jeżeli chodzi o obecne czasy to głównie lubię gry typu FPS, lubię serie Doom'a, Half Life 2 i trylogie Thief'a oczywiście jest jeszcze parę innych gier które wręcz uwielbiam ale te które wymieniłem stoją raczej na pierwszym miejscu ulubionych gier.

Piszcie !!

 

Pozdrawiam Moho ^^"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Ja podobnie jak Jakim mało gram ale pamiętam jeszcze jak grało się w Starcrafta Broodwar z bratem i kumplami 4vs4 to były czasy!! Zresztą nadal gram w Sc:Bw przez BN i jakoś mi się to nie nudzi :D może dlatego że ta gra ma full wypas klimat i jak dla mnie jest to najlepszy RTS jaki powstał !!

Ps. Dziś kończę 17-stke

 

Pozdro eXcLiFe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Marmot w Lineage 2, ale już chyba z tym kończę. Zabardzo uzależnia, pożuciłem wszystkie projekty fora itp. :P Ale wracam do rzeczywistości :) W Majesty kiedyś grałem, ale po kilku dniach znudziła mi się ta gra (Nie można sterować postaciami T_T). Aktualnie gram... właśnie dziś skończyłem z Lineage 2, więc będę pykał od czasu do czasu w RUNE przez neta z Pietrusem (o ile jeszcze gra) :) Soldata z całą pewnością będę pocinał :) i ukończę kilka zapomnianych projektów między innymi "Foreign Attack 2". Poluję jeszcze na Baldur's Gate 2 :), ale nie wiem czy uda Mi się zdobyć. Również czekam na Gothica 3 i Diablo 3, ale nie mam nosa do dat więc nie wiem kiedy wyjdą (Nawet nie wiedziałem, że TES 4 wyszło :P). To chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą grą na pc był „Neverhood” , lubiłem też Gorky 17i trylogie Carmageddon

, wszystkie części GTA , wszystkie części Serious Sam , wszystkie części Resident Evil , Rune , Gothica , revenant , blade of darkness

a najlepsze pszygodowki jakie grałem to Legend of Zelda na nintendo 64 i Beyond Good & Evil , które polecam.

No i wiele innych gier których już nie będę wymieniał. :)

obecnie nie gram w gry ale ostatnią grę w jaką grałem był Serious Sam 2

nie zaprzeczę że jest trochę gierek które bardzo lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Ja pogram z godzinkę, dwie i tyle ;p . Nawet nie codziennie, bo teraz aktualizuję do C4 i nie gram ;p .
To też zależy na jakim servie grasz. Ja gram gdzie są niskie raty i trzeba przesiedzieć godzinke dwie żeby lvl zdobyć :) A C4 jest wypas :D Przesiedziałem ze dwie godzinki na łowieniu rybek :D I też pluszaki nowe są =) No, a teraz kolega mówił, że załatwi mi Heroesa V więc chyba w niego bedę pykał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w szczególności utkwiła w pamięci gra...BENEFACTOR (super platformówka..pamięta ktoś ją może?)...ohhh...to były czasy..Amiga 500 na zawsze !

Człowieku! Benefactor to genialna gra!! Wogule na Amige 500 były naprawde fajne gierki. Canoon fooder, SWOS, Settlers I , Super Frog, Crazy Football, mortal Combat 1 i 2 :D , cywilization I , była jezcze taka fajna gra(nazwy nie pamiętam) chodziło się rudym gostkiem , który przeniósł się do jakiegoś wymiaru i były jakieś dziwne potworasy, gra zachwycała jak na tamte czasy przerywnikami i "filmówkami". Nie można zapominać o micro mashines. Nie powiem bo na pegasusa też były fajne gry- Capitan Tsubasa , Bignosy(który chodzi i jeździ na deskorolce) i Dizzy.

gry na PSX także nie były złe w szczglności Teken i gran turismo 2 . A na PC to oczywiście PES 3 4 i 5, przenoszenie owieczek kojotem, Heroesy , Age of empires wszystkie częsci, Cywilizacje wszystkie częsci, i wiele innnych gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...