Skocz do zawartości

Konkurs YoYo Games


Wiedzmak2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ten Van Gogh jest taki znany to czemu robi gry w GM-ie,Ba!,czemu żadnego konkursu nie wygrał?

A może wygrał tylko nic o tym nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzicie od tematu.

A więc ja robię grę na konkurs. Nie liczę na to, że wygram, nie jest to nawet moim celem(oczywiście gdybym wygrał coś to nie pogardzę). Będzie to typowy hack'n'slash osadzony w czasach cesarstwa Rzymskiego. Wcielamy się w Rzymskiego żołnierza z wyższej półki(no takiego pretoriana). Mamy do wyboru kilka map. Na każdej spotkamy różnych przeciwników i będziemy mieli różne cele. Na początku rozdajemy statystyki i wybieramy graczowi 3 z 10 divine force'ów(umiejętności specjalne pochodzące od bogów). Gra jest podzielona na rundy czasowe. Po każdej rundzie gra sprawdza czy cele zostały spełnione. Jeśli tak to zyskamy nieco funduszy, jeśli nie, to je utracimy. Od zabicia każdego wroga także dostajemy fundusze, za ktore ulepszamy swój sprzęt(zmieniamy materiał z którego jest wykonany). Wszystko na silniku Argetia.

I jak pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bedzie mieszanka wybuchowa , nie ma co opisywac pomyslu , bo jeszcze moglby ktos jeszcze mi podpieprzyc , fakt nie jest jakis super wypas , no ale jest moj :P Oczywiscie o ile sie wyrobie z tym , ale mysle ze powinienem , nie licze na miejsce na podium , ale fajnie by bylo chociaz wyroznienie dostac :P

 

@down , z super fabula ? , jak to do mnie , to to nie bedzie mialo rozbudowanej fabuly , mieszanka w sensie rodzaju gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dosyć ciekawe... tylko przy pierwszych linijkach myślałem że to będzie gra z superfabułą.

 

To tera ja: W mojej grze będą wszystkie kraje wymienione na YoYo. Gra polega na rąbaniu przeciwników (tak żeby BRYZGAŁA KREW). Dla każdego kraju jest mini kampania która odblokowuje kolejne kraje. Czyli jeśli ukończymy pierwsza kampanię Rzymianów to odblokowuje nam się Egipt. Odblokowywanie będzie wyglądało tak

Rzym->Egipt->Wikingowie->Grecy->Majowie->Azteki->Celtowie->Ukończenie gry oraz dostęp do czitów.

Każdy przedstawiciel kraju aby ukończyć grę mając najlepszą rangę (dla każdego po 3)

Np jak gramy Egipcjaninem to na początku mamy rangę niewolnik potem strażnik ozyrysa a na końcu Kapłan ra. A Rzymie Gladiator->Piechur->Legionista

KAŻDA RANGA ZMIENIA POSTAĆ. Jeśli jesteśmy rzymianinem gladiatorem i awansujemy na Piechura to zmieniają sie nam skille. Zamiast szybkie ciecie mamy np Krwawe cięcie. Zamiennia sie też broń przy zmianie rangi. Jeśli jesteśmy niewolnikiem to mamy bata a jak awansujemy na strażnika ozyrysa to dostajemy złoty miecz a jak na kapłana to kostur ra.

Walka wygląda następująco. Mamy na początku skille które możemy użyć 99 każdy. Po walce dostajemy złoto żeby móc kupić nowy skill lub uzupełnić podstawowe skille. Możemy też kupić czary(tylko postacie z najwyższą rangą z wyjątkiem Grecji)Które używamy tak jak skille.

Rodzaje czarów

Legionista-Wzmacnianie oręża

Znachor(GREK)-zwiększanie szybkości i statystyk,leczenie

Wodny chłopiec(GREK)-zwiększanie szybkości i statystyk,teleportacja,Wezwanie burz,leczenie

Kapłan Zeusa(GREK)-zwiększanie szybkości i statystyk, teleportacja, Wezwanie burz, przyzwanie boskiej mocy, Leczenie

Wódz(wikingowie)->Okrzyki bojowe

Szaman(Aztecy)-Przyzwanie dziwadeł, Leczenie, Ochrona

Kapłan ra-Powietrze, ogień, Klątwy(min znajdą się tam jeszcze klątwy egipskie jak ognisty deszcz, szarańcze, Krew)

Egzekutor(maj)Nie ma czarów ale ma silne skille bojowe

 

 

 

 

 

troche sie napisałem to może ktoś skomentuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie masz szans na wygranie konkursu. Daruj sobie.
Jakby nie patrzeć, miesiąc robienia gry to więcej, niż większość tutejszych userów jest w stanie sobie wyobrazić ;o

 

Z ciekawszych newsów - Chubs zdecydował, że na ten konkurs zrobi Sandbox of God 2 ^D^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistyk twoja gra zapowiada sie interesująco ;)

A w tym konkursie jest określone czy to ma być rpg czy strategia czy platwormówka ?bo nie za bardzo sie orientuje. Spróbuje coś zrobić, osiągne sukces jeśli moja gra nie zajmie ostatniego miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli bede robil gre to bedzie to najrealistyczniejsze odwzorowanie filmu 300 (a dokladniej tych kilku dlugich jak cholera scen kiedy jeden spartan sieka brudasow z kamery od boku). Czyli duzo, duzo, duzo stylizacji, duzo duzo duzo efektow specjalnych i duzo duzo ciosow. Zawsze uważałem że robienie gier na podstawie filmów to kaszana po całości, ale 300 to taki film który aż sie prosi o gierke, a ja już mam wizje :)

Z drugiej strony przez gre na konkurs zimowy nie skonczylem robic BACKyarda, wiec nie wiem czy mam ochote stawiać na szali souljah. ta gra jest juz zbyt dobra zebym mial jej nie skonczyc. Wiec nic nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...