Skocz do zawartości

Nazwy samochodow


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

nietypowy temat. moze glupi. wiem.

a wiec, po dluuuuuugich wieczorach zwiazanych z a-rpgiem, stwierdzilem, ze musze od niego odpoczac, wiec zagralem sobie w gta sa, po czym zauwazylem, ze po odpowiednim podrasowaniu silniczka wyszedlby swietny rozbudowany symulator (wiecie, usuniecie gangow itp.). no to chcac dla odmiany zrobic cos bardziej "wspolczesnego" (a-rpg jest w czasach rycerzy jak wiekszosc rpg (czyli w czasach takich bardziej legendarnych, fantastycznych) xD) i postanowilem sobie zrobic symulatora zycia w miescie o jakze dzwiecznej nazwie Micropolis (nazwa uzywana u mnie dla miast od 2000 roku kiedy to pogrywalem sobie w SimCity 3000 :D) i mam pytanie: jakie nazwy samochodow?? bo za cholere nie moge wymyslic :D

aha. nazwy moga byc smieszne i najlepiej zamiescic ich krociutki opis :) tak 1-2 zdania jak wyglada i np. szybkosc max., acceleration silnika (nie wiem jak to po polsku :P) czyli po prostu szybkosc rozpedzenia (w sekundach) do np. 100 km/h :)

z gory thx :)

 

Acceleration - przyspieszenie :)

PsichiX

aaa... dzieki :)

 

Oto lista samochodow:

Osobowe/Lowridery/"Zwykle":

- Boberman (Propa)

- Duo (ja) - W sumie wozek na bazie Primo z gta sa (o ile wiem to primo to z jakiegos jezyka pierwszy a duo - drugi :P)

- Loco (ToMoEX)

- Uranis (Maxpayn)

- Walker (ja)

- Garbetta (PabloooGM)

- Bouncer (Driger)

Ciezarowki/Tiry:

- Smeagol (ja) xD

Motory/Skutery:

-=brak=-

 

potrzebuje wiecej autek! piszcie! pliska! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo: hydrauliki nie bedzie, nie zebym nie umial, ale glupio by to wygladalo w polaczeniu gta z simsami i to od gory widokiem :P ale wozek fajny :) ktos jeszcze? :) wszyscy bedziecie w creditsach ^^ (jesli ktos jest materialista... :D)

EDIT: patrzcie na pierwszy post! tam sa wszystkie wozki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouncer / jakis garbus czy cos

Zygizak / szybkie zwrotne autko male , cos jak "mini"

Buster / jakis mustang czy cos , szybki

Catty / jakis rozowy , w kwiatki )?( , hmm , cos jak garbus tylko bez dachu

TortusTus (parodia "Totus Tuus" (łac. "CALY TWOJ")) , Ciezarowka , przewozaca torty

Cvas / (zamienione tylko litery na angielskie , z slowa "Kwas" ) to moze byc np jakas cysterna czy cos

Satanica / Rózowy maluch w jakies serduszka :P

Bunny / Szybkie , Ferari czerwono czarne

Slow Rider/ takie cos jak Dragster

Emotioner / samochod cos jak Golfy , z grafikami jakimis emo :P

Holy Star / nie wiem jakie auto , ale zeby gdzies sie znajdowala grafika Pentagramu na nim :P , moze byc nawet jakis mercedes czy cos ,

 

Nie mam wiecej nic w glowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...