Skocz do zawartości

Serwer z opóźnieniem


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio robie silnik mmo i duzo czasu poswiecam na dopracowanie serwera. Mam pytanie, czy taki efekt w tym silniku jest przydatny? Bo wedlug mnie to raczej jest, chociazby do kompletnej automatyzacji serwera. Planuje dopracowac jego jezyk skryptowy, ale chcialbym wiedziec czy to ma sens, bo ten silnik jest tworzony dla was.

Dla ciekawskich: zmiencie w pliku options.ini wartosc klucza autoexec na 0, odpalcie serwer, wpiszcie: ^create_list commands show i bedziecie mieli reszte komend.

W silniku mam nadal problem z wylogowywaniem ale raczej dam rade to szybko naprawic, wiec do konca tygodnia silnik bedzie gotowy :)

 

Download

 

Oceniajcie sam efekt, bo tylko o niego mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko dziala super ^^ Komendy latwe w obsludze, a automatyzacja mysle ze moze sie przydac, odpalam serwer i ide na sniadanie :jezor:

 

Mam dwa pytania:

 

Co to za dll 'core extension'? :>

 

Mam juz na oku UMP2, wiec chcialbym sie czy twoj serwer latwo obslugiwac, modyfikowac i jak bardzo jest wydajny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XenoN Core Extension to rozszerzenie XenoNa, jego dzialania matematyczne, potrzebne do operacji na 3d w gm i nie tylko, np. dla kamery (obrot gamma).

Co do ultimate mplay to musze go sprawdzic. Sciagam go i w edicie powiem co o nim sadze

Niestety go nie sprawdze - nie mam gm7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...