Skocz do zawartości

Magiczni Wojownicy


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Jak dla mnie cali ci WM są potworni. Kreska słaba, zły smak, głupie żarty, lansowanie dzieciakom mózgu i uczenie ich jak to śmiać się, że ktoś powiedział ku**a.

 

Kreska ? Tam jest jakaś kreska ? To wygląda na robotę w jakimś programie i pseudo 3d na szybko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
I co z tego?

Zazdrościsz -.-?

 

Nie, dziwi mnie, że ta gra zasłużyła, a inne produkcje nie tylko w RPG Makerze, Game Makerz, TGF czy MMF ale wszystkie domowe, amatorskie produkcje nie dostały takiej szansy. Zastanawiam się po prostu skąd takie wyróżnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się gra nawet spodobała(choc nawet w nią nie pograłem)

 

Mi tez sie bardzo podoba starcraft 2 choc jezcze w niego nie gralem :D ..

 

 

No nie wiem , jakim cudem trafila na onet , no ale trafila i juz tego nasze gadania nie zmienia :P

 

Poprostu jest i niech sobie tam bedzie , a ze tak spytam , to zeby w nia zagrac to trzeba sciagac rpg makera ?

 

"Gra na którą wielu czekało" , ja w to sie nie wliczam

 

I odp , na Twoje pytanie Gnysek , czy uwazam to za sukces , nie , nie uwazam gdyz onet.pl nie jest znowu jakims super portalem i nie jest jakims duzym powodem do dumy jak gra trafia na niego , oczywiscie milo jak ktos dostrzega .

 

No ale nie ma co zazdroscic , niech autor ma swoje 5 minut i trzeba mu gratulowac i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra trafiła na onet jedynie dlatego ze ma powiazania z "Wlatcami much". Jesli nie bylo by w niej nawiazan do serialu nikt by o niej nie wspomnial. W gre nie gralem wiec nie bede jej ocenial, ale jesli ktos na serio by sie bral za taki projekt to powinien trzymac sie konwencji graficznej serialu, a nie tylko dac pare obrazkow zeby mozna bylo sobie wyobrazic ze ten gostek w zielonym kubraczku to naprawde elf maslana...

 

Robie na jej podstawie grę mmorpg.

Coz radze ci sie najpierw wziasc za cos co odpowiada twojemu poziomowi umiejetnosci.

Moze nie catch the clowna, ale zrob np.: strzelanke w stylu Raptora (pamieta to ktos?).

 

Sam zabralem sie za gre na podstawie WM, ale nie mam pomyslu na rozgrywke, i skonczylem na pierwszej planszy...

 

btw: za stwierdzenie "robie mmorpg!!!" powinni rozstrzeliwac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Kurde poza nagłówkami wiadomości na Onecie, żeby wiedzieć co się w świecie dzieje, to tam już nic ciekawego nie ma chyba... oni na priorytetowych miejscach stawiają tematy o dupie maryny a te ważne chowają... taki portal pod dzieci Neo chyba robiony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...