Skocz do zawartości

Zablokowane Klon na medal


Grela

Rekomendowane odpowiedzi

Gra Jakluba nie jest ani trochę zabawna - ciągle padają jakieś wyzwiska na gracza sry. jeżeli Ciebie bawi tekst "I CAN HAS CHEEZEBURGER??" to cos raczej z Toba nie tak ;x Tematyka - to raczej miał być typowy "Kacz de klałn" a nie chora psychicznie gierka z elementami Stepmanii - dla mnie pokazałeś swą "intelygencje", dla mnie 1/5.I to nie dla tego, że nie miałem humoru, wręcz przeciwnie - spadłem z krzesła po tym jak kolega pokazał mi filmik na Youtube, więc byłem w wyśmienitym humorze - ale to jakoś mnie nie bawi.kkthxbb

Mój boże... ty jak zwkle na nie - chyba sie muszę zacząć przyzwyczajać :|

Mi tam gierka Jakluba nawet pasuje - przynajmniej oryginalna ;3

 

a nie chora psychicznie gierka z elementami Stepmanii

Tak, tak - a potem cię mama do szkoły obudziła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle padają jakieś wyzwiska na gracza sry. jeżeli Ciebie bawi tekst "I CAN HAS CHEEZEBURGER??" to cos raczej z Toba nie tak ;x Tematyka - to raczej miał być typowy "Kacz de klałn" a nie chora psychicznie gierka z elementami Stepmanii - dla mnie pokazałeś swą "intelygencje", dla mnie 1/5.I to nie dla tego, że nie miałem humoru, wręcz przeciwnie - spadłem z krzesła po tym jak kolega pokazał mi filmik na Youtube, więc byłem w wyśmienitym humorze - ale to jakoś mnie nie bawi.kkthxbb

Miliony osób, które lubią lolcaty, nie mogą się mylić. Jeśli byłyby chore psychicznie, nie potrafiłyby napisać strony z takim formularzem dodawania lolcatów. Nic dodać, nic ująć, nowy Littlefish (bez obrazy ani dla jednego, ani dla drugiego, po prostu jak dobrze pamiętam, on też uwielbiał krytykować) na forum z wkurzającym avatarem. Jestem poza tym ciekawy, co to był za filmik, bo jakoś nie wydaje mi się, by był na wyższym poziomie. Nie mówię, że moja gierka jest wyśmienita, bo nie jest. Poszukaj sobie Digger Justice na ligę 24 i zobacz lepiej, jak znormalniałem (uprzedzam - tam byki ortograficzne były postawione specjalnie).

 

PS. Skróty typu "kkthxbb", który ty walnąłeś, są na poziomie lolcatów, więc nie wiem, co cię tak zirytowało. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój boże... ty jak zwkle na nie - chyba sie muszę zacząć przyzwyczajać :|

Hmmm...Ej powiedzmy sobie raz - jak coś mi się nie podoba, to znaczy, że jestem poprostu na N I E.Nie widze problemu.

Mi tam gierka jakluba nawet pasuje - przynajmniej oryginalna ;3

Cieszę się, że jego ksywke napisałeś z małej literki ^^

lolcatów

No to żeś, wymyślił mwahaha

Nic dodać, nic ująć, nowy Littlefish

Huh ? EJ to że mi się Twoja gra nie podoba i ją krytykuję to tylko moje zdanie, moge se kazdą gre tutaj zbesztać - a ty za przeposzeniem możesz se possać ^^

Jestem poza tym ciekawy, co to był za filmik, bo jakoś nie wydaje mi się, by był na wyższym poziomie.

Film był napewno na wyższym poziomie, niż Twoja supah mastah gierka.

Nie mówię, że moja gierka jest wyśmienita,

Właśnie broniąc jej, dajesz każdemu to do zrozumienia.

bo nie jest.

A żebyś wiedział ^^

Poszukaj sobie Digger Justice na ligę 24 i zobacz lepiej, jak znormalniałem (uprzedzam - tam byki ortograficzne były postawione specjalnie).

Za kogo Ty mnie uważasz ? Nie wiem co ta gra ma wspólnego z tematem, ale jezeli jest Twego autorstwa to już se wole odpuścić.

PS. Skróty typu "kkthxbb", który ty walnąłeś, są na poziomie lolcatów, więc nie wiem, co cię tak zirytowało. :|

Ty cały jesteś na poziomie "lolcatów" ^^

Tak, tak - a potem cię mama do szkoły obudziła....

Skąd wiedziałeś ? ;x

 

 

edit: Kolejny zaraz zacytuje smaego siebie "Hej, nie jestem tu od pouczania - co nie znaczy, że nie moge mieć własnego zdania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh ? EJ to że mi się Twoja gra nie podoba i ją krytykuję to tylko moje zdanie, moge se kazdą gre tutaj zbesztać - a ty za przeposzeniem możesz se possać ^^

Zobaczyłem twoje 6 ostatnich postów. W 6 postach, które ty napisałeś, Fallordzie, 4 były negatywne, 2 były częściowo pozytywne (zacytuję: "polać mu"). Może coś pozytywnego, nie koniecznie na temat gier?

 

Bronię swojego szarpanego 100 razy honoru.

Tak, tak - a potem cię mama do szkoły obudziła....

Skąd wiedziałeś ? ;x

Wydało się, co robi lunatykując - pisze krytykujące posty. ^^

Cieszę się, że jego ksywke napisałeś z małej literki ^^

A ja myślę, że twoją też napisałby z małej, i to nie koniecznie dlatego, że nie ma do ciebie szacunku. Niektórzy po prostu chcą pisać szybciej.

 

PS. Czy nie chcesz się czasem dowartościować kosztem 13-latka siedzącego przed kompem, który czasem lubi zrobić głupią grę?

PS2. Edit.

 

@2down: Nie wszyscy stanęli by po mojej stronie, uwierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Emo i tyle. Może coś pozytywnego, nie koniecznie na temat gier?

"Plox" powiedz mi od kiedy Emo słuchają HH ? o.O

upadkolordzie

No te żeś wymyslił XD mwahah XDD - tyle, że mojej ksywki nie da się przetłumaczyć - GZ.

Bronię swojego szarpanego 100 razy honoru.

To chyba normalne nie ? Nie widzę kłopotu ;x

 

Ej dobra - wiem, że i tak każdy bedzie po stronie Jakluba bo go dłużej znacie itp itd nie będe się rozpisywał, ale to nie oznacza, że nie mam prawa do tego, aby skrytykować twoją gre, bez kitu - co tu się porobiło.Zreszto darujcie se - prywatne kłótnie w sieci to czysty trolling, może ja też powinienem trochę "pozytywniej" podchodzić, ale przestańcie - denerwują mnie czasem takie gierki jakie dał Jaklub - dobra to mój ostatni post na ten temat.kkthxbb

 

Edit:ekhem, poprawiłem deko powyższy tekst - troche się powtarzałem za dużo ^.^

 

 

@down:

Dodam na koniec, że jeśli chcesz być lubiany na forum - musisz zmienić trochę styl bycia i rozmowy - takim sposobem zniechęcasz do siebie ludzi :/

Ty mi nie mów co mam robić - jestem jaki jestem, a jak coś mi się nie podoba to nie znaczy, że mam siedzieć cicho nie ?

 

Mówisz o inteligencji Jakluba - popatrz na swoje posty, bo IMO ciągłe stawianie emotki ';x'

Zgadza się ;x

 

tekstów 'plox'

W cudzysłowie oczywiscie.

 

A teraz uważnie popatrz na posty Jakluba.

dedaj plox

Nie pamiętam nawet komu to powiedziałem - 1/2 razy powiedziałem to wogole w życiu ;x

 

kkthbb

raczej kkthxbb nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Fallord powiem tyle - ciebie można skomentować równie dobrze ( nie w sensie że jesteś lepszy ), a nawet lepiej:

 

Mówisz o inteligencji Jakluba - popatrz na swoje posty, bo IMO ciągłe stawianie emotki ';x', tekstów 'plox'/ 'dedaj plox', skróty 'kkthbb' - na wysokim poziomie nie jest.

 

Dodam na koniec, że jeśli chcesz być lubiany na forum - musisz zmienić trochę styl bycia i rozmowy - takim sposobem zniechęcasz do siebie ludzi :/

Nie pamiętam nawet komu to powiedziałem - 1/2 razy powiedziałem to wogole w życiu ;x

Haha to mnie rozśmieszyłeś - dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze bysmy wrocili do tematu areny :)?

 

* Saus daje wszystkim przyklad jak to zrobic.

#Konrad-GM

Ale fajna gra, doszlem tylko do 11 ale rzeczywiscie fajny pomysl zeby background sie tak ruszal xDD Chyba na ciebie zaglosuje o ile nie zobacze czegos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca napewno wygra sorki za offtop, ale mnie poprostu rozmieszylo do łez.

 

Wygra ? Skad wiesz ? Chyba ze Ty wybierasz gre , a nie ma glosowania , w takim razie , konkurs sensu nie ma

 

Po za tym jak moze wygrac gra nie na temat ? ("-prace nie na temat będą usuwane/nie zaliczane") Ja w grze Jakluba nic nie widze z catch the clown , no moze te koncowe jedno klikniecie :P

 

 

Mowisz ze musi byc twarz Klałna ta z przykładu , czemu ? Nie lepiej bylo napisac w temacie , " najlepsza przeróbka przykladu z zasobów gmclan catch the clown'a ? " :P

 

gry copoconaco i propaganji fajne nawet :P Znaczy propa~ jakby rozbudowal bardziej , fajny taki "brutalny" catch the clown :D

 

Konrad-GM , ale u Ciebie to wszystko fajnie mryga *.* tylko ze po chwili mnie juz oczy bolaly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, boshesh jeden głupi post i sie kłócicie o taką pierdołe, co napisałem to napisałem. Najpierw wpatrzyłem się w tego kota i nagle wyszedł ze mnie śmiech. No nie mogłem sie powtrzymać dobra jestem taki dobry dlatego przedłuże czas do...3 godzin chyba że wcześniej z jakiś powodów zakończe konkurs i zaczne głosowanie. Jaklub lubisz koty?? bo coś mi sie wydaje twoj avatar, gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...