Skocz do zawartości

Jump! Jump!


Anaconda

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy chyba zna gre Jumper, ta gra jest właśnie bardzo podobna. Wystaczy zręcznie skakać i manewrować postacią by dojść do końca planszy ;)

Narazie ukończyłem:

-16 plansz czyli 3 krainy plus jedna mapa z 4

-trochę rzeczy do odblokowania :)

-oczywiście przeszkody :D

Jeśli chodzi o odblokowywanie to żeby zdobyć "Secret Point" trzeba zebrać z mapy wszystkie monetki :) Co nie zawsze jest takie proste :P

Ale za to tak jak w Jumper'ze 2 da się wykonać double jumpa i wall jumpa :D

To teraz tak, zaczyna brakować mi pomysłów na jakieś przeszkody :(

Może macie jakieś pomysły?

Oto screeny z gry:Świat 2 " Egipt " plansza 1

Świat 3 " Antarctic " plansza 3

 

Mam nadzieje że z tego projektu coś wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysły, wykorzystam je :)

Co do koloru ludzika, za Secret pointy można zmienić jego wygląd np. gdy mamy ich 10 możemy zmienić wygląd naszego ludzia na Żołnierza, a przy 15.... itd. itp :D

Każdy znajdzie coś dla siebie, chyba że nie zdobędzie wystarczającej ilości punktów... ale trening czyni mistrza! Oczywiście tak jak w Jumper 2 moja gra będzie posiadała dwa poziomy trudności: Normal i Easy. Na Easy jest mniej rzeczy do odblokowania, ale za to na mapach pojawia się checkpoint. No cóż, coś za coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wreszcie poznam jumpera :) a jesli hodzi o gre to zapowiada sie doskonale :thumbsup: .nie wiem jak wy ale ja hce miec jak najszybciej demo tej gry :D

można wiedzieć kiedy premiera :blink:

 

Edit by Gooman: Krzychu ostrzegałem Cię przed robieniem błędów Sadam też ... a teraz drugie ostrzeżenie Cię czeka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie lepsze od Jumpera, J2 , Jumpera Redux i Dima razem :lol2:

W Dimie każda plansza to dwie pomięszy którymi się teleprtujesz. Nigdy nie przeszedłem 2 planszy :(

 

EDIT: Jest jeszcze demo J3 i kod źródłowy J2!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vardi:

Tak takie platformy już są to te szare grube na dwa kwadraty (na screenie w Egipcie)

RadSun:

Wszystkie te gry grałem oprócz Dima. O tym czy lepsze od nich, ja nie moge mówić. Ale chyba gorsze :( Wkońcu tamte gry zrobił mistrz platformówek YoMamasMama :D Wszystkie przeszkody/bonusy które wymieniłeś już są :) I to dawno :D

krzychu111:

Jeśli chodzi o demo... HEHE Tym razem będe okrutny i... powiem że nie będzie dema. Jeśli gra się ukaże, a myśle że ukończe ją (HURAA) to wtedy się dopiero pojawi w internecie :P

Pietrus_pan i krzychu111:

A najważniejsze! Zapowiadana premiera to.... Uwaga, uwaga. Panie i panowie! Myśle że ta niezwykła chwila nastąpi.... Pod koniec tego tygodnia (sobota/niedziela) lub na początku następnego (poniedziałek/wtorek). A więc deadline jest we Wtorek. Życze miłego czekania, szlifujcie swoje umiejętności :] Test dla zręczności waszych palców już wkrótce! Buhahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...