Skocz do zawartości

Zablokowane Pomoc dla nowych - słownik


Zumeq

Rekomendowane odpowiedzi

No więc codzi o to że są nowi którzy nie znają języka C++ itp. więc pomyślałem że można by wykonać słownik tego języka. Pewnie zaczniecie gadać że debil sraka głupek nOOb wariat pedzio gej dupek jak dzieci ale ja naprawdę potrzebuję pomocy :crying: Pomóżcie mi i setkom innych jak to określicie noobow czyli newbies do not be samoluby ja nie wiem NIC z C++ chyba tam coś jest <blevblelelelskfsjk> a ja nie mam pojęcia więc możecie stosować się do wzoru nie musicie

Tytuł posta: <Tu np. Kody do zabierania przedmiotów>

Potem np.

No więc aby zrobić tak by postać podniosła 2 razy złoto robimy object i sprite coins_1 coins_2 np. I dajemy <move_to_coins_1 up_1> czy jakos tak ok? PLXXX HALLP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no ok wiem dzieki ze nikt nie powiedzial ze jestem glupi wiem ze to pierdoly temat do zamkniecia tylko jeszcze sprawdze no a google noto zapomnialem spodziewalem sie poomocy ale jak cplusplus to nie gm to trudno ja tylko umiem robic spirite obiekty tla ale zeby chpodzilo dzieki za linki ludzie kocham wwas zamknijcie moj temat albo nie lepiej sprawdze czy sam go moge zamknac bledy specjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...