Skocz do zawartości

Nex The Dragonfly


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

pod adresem http://gnysek.wow.net.pl/df_demo001.rar możecie zobaczyć bardzo wczesną wersję mojej gierki Nex the Dragonfly, w której wcielamy się właśnie w ważkę.

Sterowanie: Lewo Prawo - obracanie, Dół - bardzo wolny bieg wsteczny, Góra - lot, Spacja - tarcza, Crtl - naboje (gdy naboje znajdują się blisko jakiegoś obiektu starają się skręcać w jego kirunku).

Czekam na opinie.

 

_____________

W pełnej wersji (kiedyś tam kiedyś):

Wyścigi ważek, poziomy podwodne, poziomy czasowe, sterowanie roboważkami i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo fajnie się zapowiada ;-)

Widać że włożyłeś w grę dużo pracy - ale wierz mi, wszystko się zwróci w pozytywnych opiniach ;). Miło się gra, muzyczka bardzo klimatyczna, cukierkowe kolorki - I like it ;D

 

Jedyne moje zastrzeżenia to ten dziwny dymek [?] wydobywający się z ważki gdy leci - to ona zamiast odbytu ma rurę wydechową :P ? Poza tym można wybić wszystkich przeciwników przez ścianki, następnie spokojnie przefrunąć sobie cały poziom i wybierać gemy ;) Powinieneś wprowadzić jakby barierę na naboje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo, bardzo, bardzo fajna gra. Ta Muzyka, taka spokojna grafika istne cudo. Atmosfera gry jest cudowna, niemoge doczekać się pełnej wersji!

Poza tym można wybić wszystkich przeciwników przez ścianki

No nie wiem ja tam przez scianki nie mogłem strzelać :D

 

Sadam // Ostatnie ostrzeżenie - Używaj Worda! ==' [ Interpunkcja, w zdaniach używa się "." oraz "," ]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję że silnik gry był prosty do zrobienia, ale grafika zasługuje na uznanie, jest to najlepszy element gry, grywalnosc tez jest niezła. Podsumowując : Gierka fajna ale wolałbym żebyś wreszcie skonczył tego FarmerFrana 3D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widać będę zupełnie odmienny w swoim zdaniu. Grafika może jest i dobra, ale zabardzo rozmyta. Wyłącz te blury i scalowania, bo większość ludzi woli oglądać postrzępione piksele, niż takie blury. Pozatym co tam tej ważce z tyłka wylatuje :P ? Lepiej by było, jakby np. od skrzydeł szło takie rozmazanie obrazu, bardziej realistyczne by to było :) . Grywalność jest kiepska, bo jest to typ gry, który się wykorzystuje na swoją pierwszą grę. Dodaj trochę możliwości, bonusów i urozmaiceń, oraz ułatw pierwszy poziom, bo to właśnie on zachęca do dalszej gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

to nawet nie jest wersja alpha, i nawet nie jest pierwszy poziom...

grafiki nie rozmywam, naciśnij F4 :P zmniejszył bym rozdzielczość, ale w erze monitorów LCD 640x480 też jest rozmyte.

Z tyłu jej wylatuje magiczny pyłek :P

Ta gierka nie ma być wspaniała, ale spotykam się z głosami, że co rusz zaczynam nowe gry i nigdy ich nie kończę, więc postanowilem taką gierke krótką zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Postanowiłem trochę dłużej pograć w tą grę i nawet zaczęła mi się podobać :)

 

Ale dzisiaj wyszedł GM 6.1, więc jak tylko wyposażę się w klucz do niego zaczynam dalej tworzyć FF a tę gierkę będę robił jak mi FF będzie wychodził wszystkimi otworami. Ma ktoś odsprzedać/zasponsorować klucz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...