Skocz do zawartości

Tyriangalaxy demo


zesio13

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: TyrianGalaxy

 

Gatunek: zręcznościówka

 

Opis: W grze latamy samolotem , strzela się do przeciwników którzy lecą z góry

jeśli przeciwnik wyjdzie za ekran odejmowane zostanie - 10 punktow , lata się myszką

lewyn przyciskiem myszy strzela się ...jako jeden pocisk , prawym przyciskiem w niektórych broniach to są 2 pociski np laser , ognie ..jesi w glownym menu wpiszemy techno będzie to dodatkowy etap , mozna jeszcze wpisac trzy razy literę G to bedzie kilka sekretnych etapów ...

 

Download: http://www.gmclan.org/up2114_3_tyriangx_demo.html

Rozmiar pliku: 2,99/3,00 Mb

 

Autorzy:

Programowanie:
Daniel Żeszut

Fabuła:
Daniel Żeszut

Grafika:
Epic Megagames

Muzyka:
Epic Megagames

Screeny:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33ed52ad58d531a5.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c00b610d5bc2104f.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wyglada jak demo tylko potfur frankensteina zszyty w 5 minut na chybil trafil...

zrob jakies sterowanie, bo statek przylepiony do kursora to debilny pomysl - mysz optyczna skoczy i walimy w wrogi statek.

bez bolu da sie zrobic by statek jak wychodzi poza plansze pojawial sie po przeciwnej stroni, lub tez jej nie opuszczal...

zrob jakies zycia, po straceniu ktorych gra sie konczy

co jeszcze... jest taka masa rzeczy ze niewiem co napisac...

narazie wstrzymam sie z ocena, ale : 1/5, za nie twoja grafike 2/5

popracuj nad tym, strzelanki robi sie latwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umm .. jak narazie to niedopracowana wersja spróbuje to poprawic ...moze jeszcze jakieś blendy ..bo niechce zeby potem bylo ze źle .. niektórym sprawia kłopot sterowanie myszką ..poprawie to na sterowanie klawiaturą ..moze jeszcze jakieś pomysły :) ogólne wg tego co mówicie przydałbysie prawie totalny remont tej gry ..jesli chodzi o grafike to raczej nie umiem rysować ... a o muzyce ...spróbuje coś w E Jay-u zmasterować ..ale o wlasnej grafice to moge zapomniec ...ogolnie to mam do poprawienia

muzyke , sterowanie , moze ktos cos jeszcze doda ? Webzir dzięki za podpowiedz no przydaly by sie paski zycia to będzie taki pasek po prawej stronie ekranu jak w orginale .. bedzie pisalo ile masz zyc , ile przeciwników , ile czasu ..to tez zrobie ...w sumie to nie mialem czasu ..bo przez około 2 miesiące nie miałem internetu .... musialem przeinstalowac windowsa ...takze nic nie zdązylem a game makera nie mam na plycie ..i tak to jest.Więc tak : sterowanie,muzyka,paski zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, gra po 2 min. robi sie nudna... Posłuchaj copoconaco - dobrze prawi :)

Możesz dodać zmianę broni, jakiegoś bossa, przeszkody na planszy, kupowanie nowych statków- w grach tego typu jest niewyobrażalnie wiele urozmaiceń :)

 

Na stan obecny: 2/5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetyczny początek oraz menu, sterowanie także mi się podoba. Niestety, słaba grywalność, muzyka dobra, gra ma jakiś klimat, przez co proponuję ci ten projekt kontynuować, bo będzie z tego ciekawa arcadówka ;) . Musisz poprawić grywalność, zmienić konspekt, dodać bonusy, bym mógł z czystym sumieniem dać ocenę większą niż 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micanser tu oto chodzilo nie wiem jak to odebrałeś ....a co do wypowiedzi Mistrzunia i niektórych poprzedników głownie nie wiem oco chodzi z gameplayem ..narazie nie daje wersji z paskami i bonusami bo nie ma sensu ...bo to raczej nie wszystkie wady gry ..ale wróćmy jeszcze do gameplayu .. więc w czym jest zasadnicza kwestja ..czy chodzi o sterowanie czy o paski życia ..bo to już poprawiłem ..podczas gry mozna sterować i myszką i klawiaturą ...a pasek życia juz jest ... zaraz dam screena ...dobra ... TERAZ pytanie ...OCO CHODZI Z GAMEPLAYEM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...