Skocz do zawartości

Zablokowane Eric's winter story


Solmis

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Eric's winter story

 

Gatunek: hmmm... Przygodówka? Może odrobina cRPG, hack n' slasha

 

Opis: Pewnego dnia smok o imieniu Sopx, opuszcza swą jaskinię... Leci do zapopmnianej wioski i porywa przechodzącego Toma... Jego podopieczny: Eric, odrabiając lekcje przypomina sobie, że jego wujek nie wraca... Dowiaduje się, że został porwany przez legendarnego smoka. Eric porzuca codzienność i wyrusza na wyprawę, podczas której przeżyje różne przygody... Gdy już dojdzie do jaskini Sopxa, będzie musiał się z nim zmierzyć. ;]

 

Download: hm...

Link online (yoyogames): http://www.yoyogames.com/games/show/20151

Link do pobrania: http://www.yoyogames.com/games/launch/20151

 

Rozmiar pliku: 3 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Solmis

Fabuła:
Solmis

Grafika:
Solmis

Muzyka:
muzyka z www.grsites.com i RPG Makera XP

Screeny:

 

 

SCREEN || SCREEN || SCREEN

 

 

Notka:

 

Jeśli możecie dajcie mi jakąś ocenkę na http://www.yoyogames.com/games/show/20151

 

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika mnie odrazila, dam 2 gwiazdki i zycze powodzenia w konkursie, oj przyda sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, nie masz szans wygrać ; p

Przeszedłem to całe, grafika jest jakby specjalnie taka by doprowadzić do obłędu tych z komisji xD Gra ma tyle bugów, choćby ten z skakaniem ponad góry wchodzeniem pod ziemie, zmianą broni, blokowaniem się mobów czy tym że smoka zabiłem w 1sek...

Nudne, Brzydkie, Bleeee 1+/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bylem na tyle wytrwaly zeby dojsc do smoka:

1 zablokowalem sie na stosie drewna na samym poczatku

2 zawislem w powietrzu po wejsciu na gore (potem okazalo sie ze trzeba podskoczyc)

3 wypadlem poza pierwsza gore i poza plansze

4 spadlem z gory poza plansze po przejsciu przez most z pajakami

pozatym ta gra powinna sie nazywac "przygody slepego sztywniaka", niewiem jak dalej ale ciagle machanie kijem przed soba wyglada komicznie i pozwala przebic sie przez wszystko.

grafika w sumie moze byc , chociaz balwan moglby wygladac naturalniej.

nalezalo by spedzic troche czasu nad usuwaniem bledow i poprawa "przyjaznosci" dla uzytkownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie moglem pokonać ostatniego bossa - czemu? Bo władowałem w niego 8319 pocisków naraz i wtedy nastał taki lag, ze nie chciało mi się czekać godzinę aż wybuchną wszystkie pociski ^P^ Gra ma na siłę wydłużaną rozgrywkę, chodzi o te powtarzające się levele. Przed ostatnią jaskinią było pełno takich samych leveli z kulami :C Z angielskim też u Ciebie cienko, mogłeś się przynajmniej z kimś skonsultować zanim dałeś to na konkurs.

 

 

PS: A Lord Andre nie popełnił żadnego błędu ortograficznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, już miałem pisać żeby mi wskazał choć jeden błąd, kiedyż to zobaczyłem przypis do postu FlaczeQ'a xD A poza tym skoro ty tam widzisz błędy to może jednak sam sobie zakup słownik, co ty na to? xD (Jedynie, jako że mam starą klawiaturę, niekiedy "nie wciskają się klawisze".)

 

Co tu dużo mówić Solmis... Ta gra nie jest warta wypisywanych tu postów, ot co...

 

@Woock

On napisał ortograficznych.. A ja wytłumaczyłem czemu mi się zdarza zjeść literkę w tym poście ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...