Skocz do zawartości

Zablokowane Powstaje klan Soldata dla osób z GMclanu


Tymon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w CTF są beznadziejne plansze. Na INF są dwie fajne. inf_invasion (czy jakoś tak), czyli bardzo wspaniale odwzorowane omaha beach i inf_warehouse, na której jest bardzo ciekawa gra, ze względu na fajną drogę podziemną i dużo miejsc dla sniperów

 

PS.

O klanie

Nie ma co o nim narazie mówić, powstał niedawno z pomysłu Bigsharka i Tymona. Chcieliśmy ożywić troche towarzystwo na GMclane ;)

Czy mam przypomnieć, że to ja pierwszy wyszłem z pomysłem klanu i nawet to zaciekawiło ciebie Tymon?

PS. Może założymy klan soldatu Game Makers Soldat Clan ;P ?

// adres tego tematu: https://gmclan.iglu.cz/forum/index.php?showtopic=533&st=100

Ty na to odpowiedziałeś:

A czego nie emot11.gif tylko nie wiem czy mój klan mnie nie wywali za przynalażność do innych klanów lol.gif

Potem na następnej stronie :P :

ZRobmy klana xD ja chce nalezec do klanu, a nazwa to moze byc....... Klan Rekinów!! Co wy na to??

Więc raczej to nie był niedawny pomysł po pierwsze, a po drugie to ja wymyśliłem klan, wy się tylko włączyliście do pomysłu i zrealizowaliście po kilku miesiącach go :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w pełni z Marmotem :D Co do plansz oczywiście xD

 

Ale inna sprawa, nie mam komputera ! Ojciec mi go skonfiskował :( Będe sie czasem pojawiać na forum ale będze pisał z kawiarenki :( Więc dla was jest misja. Marmot jak możesz to zrób strone dla klanu :D w PHP oczywiście, ja ewentualnie dodam do niej coś jak będe miał kompa. Firemark przejmie odemnie (tymczasowo) funkcje lidera. I Mrek ! Masz niedopuścić do rozpadu klanu ! Reszta ma mu pomóc ;) To tyle, za jakieś dwa tygodnie może go odzyskam :] więc miłej zabawy i do zobaczenia ;)

 

Marmot@ Ok, dopisze cię do pomysłodawców ale jednak ja z rybką zaczeliśmy coś działać na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inf_invasion (czy jakoś tak), czyli bardzo wspaniale odwzorowane omaha beach

O_O

Ktoś tu sie nie zna :P Jak na takiego ludzika jak w Soldatcie to plaża powinna być przynajmniej 2 razy dłuższa. Bunkier - za wysoki. Ale takich szczegółów się nie czepiam. Soldat ma służyć do zabawy więc nie ma porównań do znanych miejsc...

 

Gdybyście zobaczyli plaże Omaha na własne oczy... I pomyśleć że taką odległość musieli przejść alianci :mellow:

PS. Szkoda że nie ma mapy podobnej do plaży Sword i Utah :/ By było nawiązanie do IIWŚ (bo D-day to nie tylko Omaha!! - dla nie znających się na 2Wś ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Firemark tworzy za małe serwery. Robi serwery na 4 osoby i dodaje jeszcze do lobby servera. Nie dość, że po banie za ping, wogóle nie można wejść, bo jakieś debile z poza klanu siedzą, to jeszcze jakby wszyscy klanowicze mieli się spotkać na serwerze, to by to wogóle nie wyszło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, awansowały niektóre osoby z klanu na Kaprala inni wyżej :D Reszte awansuje dopiero jak zagrają ze mną w jakimś treningu :] Jak już wszystkich sprawdze to dojdzie nowa zasada !

Awansować będziecie mogli tylko po meczach międzyklanowych !
To tyle.

 

EDIT

Noście tag klanowy :P To do ciebie Firemark xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bardziej mi chodzi żeby można było sie jakoś porozumieć z innymi klanowiczami i jakoś uprościć zmiane danych użytkowników np. ulubiona broń, odznaczenia itd. Nie chce bóg wie czego :D Więc jeśli masz czas to coś tam skrobnij, ja raczej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...