Skocz do zawartości

Zablokowane Ghost of Player


Sasuke Uchiha

Rekomendowane odpowiedzi

Jego nahalny ton sprawia iz czyje ze to ma jakis haczyk w postaci vira albo trojana, niech lepiej ktos to przeskanuje, nie raz byly takie sytuacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody: (nie wiem po co, chyba dla atrakcji)

key 8 - nastepna plansza
key 9 - dodaje zycie
key 0 - dodaje 1000 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji widzialem ze grafika Pawel S... wez nie klam mi tu pachnie GMową grafiką, muzyką... a nawet widzialem ze w ktoryms levelu na gorze tam gdzie sa punkty i zycia widzialem exploer czy cos ale na ogol 3 stars bo fajna gierka, wciagnela mnie troche nawet, i w ogole fajny klimat, tyle ze troche glupie sa te niewidziale podlogi

 

PS> sor za dlugi post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ściągnąłem zagrałem i moja opinia jest taka:

Gra ciekawa, ale przydałaby się własna grafika sądzę, że dałbyś radę coś zrobić. Gdybyś dodał własną grafę kilka nowych opcji itp. To wtedy gra była by naprawdę Spox.

 

Grafa: 2/5

Muza: 3.5/5

Grywalność: 2.5

Ogólnie daje 3 na zachętę abyś dalej tworzył kolejne gry czekam na kolejny projekt mam nadzieję, że nad nim trochę posiedzisz, ale będzie, w co pograć. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że są słabe opiniee :crying: ale to chyba poto by mnie zachęcić :twisted: . Nie spodziewałem sie takich ocen lecz....ale mam proźbe bo chce stworzyć nową grę tylko niewiem jaką czy symulator,platwormówke....podajcie kilka odpowiedzi :) noto narazie :bye1:

 

 

 

 

ps.. mam 10 lat wiec nie takie bardzo trudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak otwierasz ten temat, to chociaż mogłeś się poprawić i go dostosować do szablonu, który znajdziesz tu: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4124 . Dzięki temu, zarobiłeś ostrzeżenie, za nieprzystosowany temat do tego, czyli złamanie regulaminu i zarazem, znowu zamykam temat. Jak masz zamiar go otwierać, to najpierw przerób go tak, aby nie łamał praw tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...