Skocz do zawartości

GPS-Map - One City


Remx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak se pomyslalem ze nigdy tu sie nie chwalilem swoimi projektami bom skromny ? B)

 

Przedstawiam wam Pierwszay program w swym rodzaju zamieszczony na lamach GMC: GPS-Map - Plan Miasta Białystok :)

 

 

http://www.remx.neostrada.pl/gps/gpsmap.zip

 

 

Kolejnym etapem rozwoju tego programu to stwozenie programu w ktorym bedzie mozna skalowac mapy i dodawac do bazy map owego programiku oczywiscie wszystko bedzie przebudowane i mnialo bardziej komercyjny wyglad :)

Nacyzm ma polegac skalowanie moje ?? a no zeskanujemy sobie mape mape, odpalimy owy obrazek .jpg w owym programiku i tu maly wysilek

byc moze bedzie trzeba zrobic ze 3-4 pomiary terenu aby mnuiec odniesienia, i owe pomiary wprowadamy do programu, nastepnie program ma wszystko sam wyliczyc i tak spozadzic pliczek dodadkowy ktory bedzie sluzyl w puzniejszym czasie do pracy z GPS, tak ze puzniej odpalimy nasza mape wybierzemy nasza mapke wczesniej wyskalowana z listy map i tadam... GPS automatycznie przeniesie nas na mapie do miesjca w ktorym stoimy :)

 

Mam wiecej planow ale ten w pierwszej kolejnosci....

Gdybym mnial wiecej modelow GPS roznych firm byc moze bylo by to kompatybilne z wieloma modelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B)

 

Puzniej bede wykupowal plany miast :D i skanowal jak sie uda to w geodezyjnym wydziale maja skaner A3 wiec byc moze bedzie good jakosc bo ta moja mapka to A4 skanowana i puzniej w photoshopie skladana.

 

a dlaczego sie pochwalilem tym bo w jakis 80-90% program jest robiony wylacznie przezemnie :) szczegol ze mi to zajelo okolo 3-4 miesiecy a miedzy czasie okolo 7-8 miesiecy przerwy :P .

Mialem problemy z elektronika bo wpierw chcialem kupic gotowy kabel bo wiem ze bywaja takie ale jak znalazlem i zobaczylem cene zwadpilem puzniej dowiedzialem sie ze sa tansze przewody ale rowniez koszt kabla to 50zł

w koncu sam zaczolem robic 1 uklad padl :P ale juz drugi w pelni funkcjonalny i praktycznie po 2-3h po zrobieniu juz wystartowal :)

 

Yh gdyby nie te projekty na uczelnie bym dalej sie bawil ale musze 3 projekty zrobic i to dwa innych jezykach niz potrafie :( w Visual C++ :P i Simlink czy jakos tak i kazde chalerstwo inne ...

Ws i zapamietaj jak w ciagu 2 lat ucza cie okolo 6-8 jezykow zgroza :(

i w tym uzywasz puzniej tylko jednego max 2 jezyki a tych co trzeba nie nauczaja :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...