Skocz do zawartości

Darmowe domeny zostawiające index.html, download.html


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Fallordowi chodziło chyba o to, że wiele serwisów daje darmowe aliasy twierdząc, że są to "darmowe domeny". Tak czy siak, wystarczą małe zmiany w index.html (np. wrzucenie "<body>" w komentarzu, i po nim prawdziwego >=D) i masz spokój z reklamami "darmowych domen".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
LOL ? Jak już powiedziałem,domeny .pl są w bardzo śmiesznych cenach,po ch..bawić się w jakies darmówki ? ;x

 

ta, śmieszna cena, ale za pierwszy rok jak wykupisz drugo od razu albo coś takiego :P ja płacę 122 złote i takie to prawie za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Fallord - nie ma darmowych domen. Są tylko darmowe aliasy oraz subdomeny. Poza tym domena wskazuje na określone miejsce, więc nie może prowadzić do niczego - tak się nie da.

 

Po pierwsze: domeny.tk - w zasadzie są za darmo, tylko że to raczej właśnie ailiasy np..

Po drugie: domeny.be przez długi długi czas były za fri, nie wiem jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak jest, za domenę tk się płaci, a za alias nie (wtedy właścicielami domeny są "oni"). Natomiast jeśli chodzi o be, to mi się zdaje że było jak z info - na początku promocja w postaci darmowej rejestracji, a później płać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ja na Gnyskowym miejscu przeszedł bym na ovh - 80,52zł brutto za rok (przedłużenie też).

 

tak, ale zgodnie z promocją taka cena dotyczy tylko rejestracji, poczytaj dokładnie, odnowienie też tyle, ale pod warunkiem, że masz u nich serwer. to nie takie proste. nie mają tego wcale a wcale przejżyście napisane - do dupy z takim czymś. Poza tym, na razie nie zawiodłem się na obecnej firmie - a lepiej zapłacić kilka złotych więcej i spać spokojnie, niż płacić mniej i się bać o następny dzień. Nie kupuje się szlifierki w biedronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale zgodnie z promocją taka cena dotyczy tylko rejestracji, poczytaj dokładnie, odnowienie też tyle, ale pod warunkiem, że masz u nich serwer. to nie takie proste. nie mają tego wcale a wcale przejżyście napisane - do dupy z takim czymś. Poza tym, na razie nie zawiodłem się na obecnej firmie - a lepiej zapłacić kilka złotych więcej i spać spokojnie, niż płacić mniej i się bać o następny dzień. Nie kupuje się szlifierki w biedronce.

 

Albo mnie Gnysek w jajo robisz, albo to tyczy się tylko *.pl'ów.

 

Witam.

Mam u Państwa zarejestrowaną domenę *.com. Mój znajomy, powiedział mi, że odnowienie domen kosztuje tyle samo co na początku, lecz tylko przy zakupie serwera. Czy jest to prawda?

Pozdrawiam.

 

Witam,

Aktualnie rejestracja domeny .com kosztuje 19,99 zł. netto i odnowienie jest w tej samej cenie.

 

Pozdrawiam

Małgorzata Janik OVH.pl

 

PS: Gnysek awansował do mojego znajomego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...