Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje w szkole


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

BartekGMClan:

idźiumrzyjnaabie.było.śmierdzisz.żal.zaawansowanateoriafizykikwantowejjądraproto

nuwukładziescalaynm.żal.pl :|

 

I w tym momencie z zimnym sercem i z radością na twarzy wlepiam Ci WARNA. Dorośnij do swojego wieku.

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stwierdzenie ogólno przyjętego faktu w formie fake linka nie jest spamem. sad.gif

Ale głupotą, którą nie każdy może trawić. Dorośnijcie do korzystania z forum.

 

Dzisiaj dwóch kolesi stoi na przerwie na korytarzu i se gadają. W pewnym momencie pani przechodzi za plecami jednego z nich, a ten wali teksta: "Rafał, ty hu**."

Jakiś dziwny ten kolega Rafała, bo powiedział to przez "h".

 

Potem dostał taki opieprz że się o mało nie poryczał

Wat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie śmieszne, ale ciekawy zbieg okoliczności:

W szkole mamy szczęśliwy numerek, który niezmieniany był od września. Taki uczeń, którego nr z dziennika jest identyczny ze szczęśliwym nr, nie może być pytany. Osoba z mojej klasy cieszy się, że ciągle ma szczęście, aż w końcu ktoś się wkurzył i powiedział mu "Głupi ma zawsze szczęście".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie śmieszne, ale ciekawy zbieg okoliczności:

W szkole mamy szczęśliwy numerek, który niezmieniany był od września. Taki uczeń, którego nr z dziennika jest identyczny ze szczęśliwym nr, nie może być pytany. Osoba z mojej klasy cieszy się, że ciągle ma szczęście, aż w końcu ktoś się wkurzył i powiedział mu "Głupi ma zawsze szczęście".

A to mu dojechał!!!!!!!!!!! Ja bym normalnie sie schował pod kołdre i do wiosny nie wyszedł :(((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że to jest ciekawe ;///////

Ale nie pisałem, że nie pisałem, że to jest ciekawe ;///////////////

 

Dobra, nvm ;]

 

Poza tym skoro to nie jest według ciebie śmieszne to czemu dajesz to do tematu ŚMIESZNE sytuacje w szkole??!

Czyli można uznać, że offtopowałem :P Po prostu zraził mnie twój sposób wyrażania emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam znajomości i ja losuję te numerki w szkole :P Już 4 razy wylosowałem siebie xD

 

Może to nie śmieszna "sytuacja w szkole" ale nie ma drugiego takiego tematu, więc dam to tutaj:

Dzisiaj w nocy śniło mi się że przeglądam posty na GMClanie. No i se tam gdzieś grzebie w topicach, no nie. I tak nagle mi wyskakuje błąd, w całej okolicy pada prąd i słychać dziwne odgłosy (dodam, że śniło mi się, że przeglądam topiki podczas nocy). Ohoho! Doznałem natchnienia. Chyba zrobię o tym grę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoda:

Pytają w klasach 4-6.

@UP:

Hmmmm... niech się zastanowię... koguci? :P Mój walnięty kuzynek (bez obrazy dla niego) chodzi do 4 klasy. Albo może i nawet do 5... nie pamiętam. W każdym bądź razie jest głupi jak but (tutaj też bez obrazy-przenośnia) i pisze właśnie takim językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi nauczyciele powariowali przez te globalne ocieplenie:

 

Rozmawialem z kolega na temat wyjazdu na narty (szkolna wycieczka) gdy nagle anuczycielka wypadla z:

-skiing is better than s... SEX!

musielibyscie zobaczyc mine koegi :D

 

albo na geografii, rozmawialismy o wulkanach co przeszlo do pompei i do grackich posagow...

skonczylo sie na "jak poprawnie narysowac penis, i jaka jest normalna wielkosc penisa" Oo

 

Zeby przynajmniej na PE (phisical education) nauczycielka uczyla dziwczyny "jak poprawnie sie tanczy na rurze" by bylo git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...