Skocz do zawartości

Evil is Everywhere - Punishment


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Po polsku: "Zło jest Wszędzie - Kara".

 

Tytuł: Evil is Everywhere - Punishment

 

Gatunek: RPG/RTS

 

Opis: Jesteśmy złym bogiem. Grzesznicy chodzą sobie bezkarnie po ziemi i wciąż grzeszą. Musisz to zakończyć. Odsyłając grzeszników do czyśca i przemienianiu ich dusz na dobre cele. Masz do dyspozycji kilka zaklęć (narazie kilka) i musisz jak najszybciej oczyścić teren z grzeszników przerabiając ich dusze na manę lub wtajemniczenie. Narazie tylko 2 małe mapki i menu (lol, menu jest ostatnim roomem XD).

 

Download: https://gmclan.org/up1096_3_ba24d6522d.html

Rozmiar pliku: 1,07MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja i Marrac

Muzyka:
Brak

Screeny:

http://www.gmclan.org/uploader/1775/screen1.png

http://www.gmclan.org/uploader/1775/screen2.png

 

[sice=1]Następnym razem jak nie będzie screenów, to będzie ostrzeżenie, masz szczęście że Maxpayn dodał, a ja umieściłem linki do nich tutaj

gnysek[/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zupdate'uję, ale najpierw muszę zoptymalizować grę, bo od tych ludzików komp mi się zacina XD

 

Zasady:

Lewym przyciskiem myszy rzucamy zaklęcia. Są dwa rodzaje zaklęć: stałe i chwilowe. Stałe są to takie, które zazwyczaj kosztują mało many i wystarczy kliknąć raz na ich ikonkę, żeby je rzucać. Chwilowe to te, które aby rzucić, trzeba za każdym razem otwierać okienko zaklęć i klikać ikonkę. Gdy grzesznik zginie zostaje po nim dusza. Klikamy na nią LPM lub PPM w zależności na co chcemy ją przerobić. Jeśli na manę, to LPM, jeśli exp to PPM. Gdy pasek wtajemniczenia (exp) dojdzie do końca zyskujesz poziom (a z tym nowe zaklęcia i więcej many!). Rzucać zaklęcia możemy tylko w obrębie bożego wpływu. Aby go zwiększyć, trzeba postawić gdzieś w tym wpływie statuę śmierci (przycisk w lewym dolnym rogu). Gdy osiągnięmy odpowiedni poziom, możemy przyzywać demony. Każdy taki sługa ma określone zdolności (np. wychodzi poza boży wpływ, uleczenie kosztuje 2x mniej). Aby uleczyć stwora, musisz na niego kliknąć LPM (1MP=1HP). W nowej wersji gry (jeszcze jej nie dałem) mamy pasek wiary. Maleje on z prędkością 1pkt/sek. Jeśli wyniesie 0 to znikasz (nie giniesz, bo bogowie nie giną XD), gdyż nikt w ciebie nie wierzy. Aby zwiększyć ten pasek trzeba rzucać zaklęcia na oczach grzeszników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Look at first post...

 

Opis: Jesteśmy złym bogiem. Grzesznicy chodzą sobie bezkarnie po ziemi i wciąż grzeszą. Musisz to zakończyć. Odsyłając grzeszników do czyśca i przemieniając ich dusze na dobre cele. Masz do dyspozycji kilka zaklęć (narazie kilka) i musisz jak najszybciej oczyścić teren z grzeszników przerabiając ich dusze na manę lub wtajemniczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za doubla, ale daję nową wersję.

https://gmclan.org/up1096_3_Evil_is_Everywhere.html

Dodałem kilka zaklęć, wzmocniłem niektóre (np. czarną śmierć) i poprawiłem tą nieczytelną czcionkę. Niektóre zaklęcia są niedostępne, ale użycie ich zabiera manę ;D O! I jeszcze dodałem pasek wiary i możliwość przegrania.

 

PS. Nie polecam używania czaru "Przeklęty Deszcz". Jest niezbyt skuteczny... Poprawię to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@coponaco: 1. Hmm... Wiem, dlatego robię dobrego boga, który będzie ponownie dawać duszom ciało. Tylko, że to musi być AI, więc trochę to potrwa...

2. Ok, zrobię jakieś zaklęcie wycinkowe XD

 

@Legalize: Muzyki ani dźwięków nie ma. Muszę je skądś skombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...