Skocz do zawartości

Total Doom


radSun

Rekomendowane odpowiedzi

No coz by Ci tu powiedziec... zagralem i natrzaskalem 8k punktow :) Co do jakosci to chyba nie musze sie wypowiadac.. Grafika na odpieprz sie.. no bo jakas byc musi. Dzwiek midi i to jeszcze dobrze wszystkim znany motyw ze star wars. Grywalnosc co prawda jest... ale kiepska . Tak wiec... duzo jeszcze pracy zanim to bedzie gra. Get to work soldier ! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ci mój... XD Dobra widze że to twoja pierwsza gra... Jednak niebęde tak jak 3/4 tego forum, podnosił z tego powodu oceny. Ba! będe nawet tak srogo oceniał jakby to był kolejny AAOC ;-)

 

Więc... Grafika. Niezadowala, wybaczcie [ Styl retro ? WTF ? ] ale grafika rodem z Comodore'a już niezachwyca... [ Sorry ale wydaje mi sie ze na comodorze ta grafika była dziebko ładniejsza ;] ]. Tak więc jak dlamnie dośc słabo... Pozatym te "Oczoje..." kolory niezachęcają do kolejnego wrócenia do Mneu głównego. masz wybór - Albo graj bardzo długo albo użyj alt+f4 ;)

 

Muzyka - Huh ? Star Wars ? Niepasuje, ale dobrze że co kolwiek wstawiłeś, ponieważ tyle było już bez dzwiękowych produkcji, dlatego mozna to uznać za Duży + ;-)

 

Grywalność - Panie... Gdyby takie gry robił Blizzard, to sprzedałbym komputer ;] Grywalnośc naprawde... Sry tu jest grywalność ? XD Manewrujesz strzałkami z wciśnietym lewym przyciskiem myszy. To już niejest strzelanka tylko "zeczniościówka"! Ponieważ głównym celem tej gry jest unikanie potworów ;p

 

Tak więc po długich namysłach... [ TAAAA ;p ] daje następujące oceny -

GFX 2/6

MID 3/6

Grywalnośc 2/6

 

Średniej mi sie niechce obliczać... Ale będzie coś około 2,3 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam muzyki do gry w formacie mid podobnej do tej z Painkillera, zna ktoś dobrą strone z muzyką??

 

P.S.

To nie jest moja pierwsza gra!

masz wybór - Albo graj bardzo długo albo użyj alt+f4 ;)

Dziwne, u mnie po wciśnięciu esc pojawiała się lista rekordów a potem wracałeś do menu :huh: i wcale nie gra się bardzo długo bo wrogów jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...