Skocz do zawartości

Karta graficzna.


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż głupi byłem, zamieniłem się z siostrą komputerami, bo ona wyjechała do akademika w Raciborzu i oddałem jej swojego laptopa, a w zamian mam jej komputer. Co mnie spotkało? Otóż naszła mnie chętka na Republic Commando, w które od dawna nie grałem, więc zainstalowałem ów grę, a tu zonk, bo siostrzyczka zamieniła się ze swoim kolegą na... jakże archaiczny GeForce (64MB). Żadnego pixel shadera. Na początku myślałem, że zwariuję. Jednakże potem upatrzyłem sobie model GeForce 7300GT i tu mam pytanie. Czy jak na rok 2007 ta karta nie jest gniotem i czy może macie lepsze propozycje w przedziale cenowym do 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 250 zł to nic prócz Ge 7300 GT lepsiejszego na rynku raczej nie ma. Ja osobiście bym radził ci dopłacić tą stówę i mieć 7600 GS lub jakiegoś tańszego GT( chociaż ja chcesz grać w gry sprzed kilku lat, to sie raczej nie będzie opłacać :P )

Jak możesz to napisz jaki ów komp ma procesor i tym podobne to będzie lepsze rozpatrzenie sytuacji!

 

- Pasterz ----> Akurat 6600GT jest dużo słabszy od 7300 GT :D

 

-UP-> Choć na twoim miejscu brałbym 8800, o ile dysponujesz w tym momencie środkami na to.

A pokażesz mi 8800 na AGP ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...