Skocz do zawartości

jRPGM 0.1


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
jrpgm.jpg

Tytuł: jRPGM (v0.1)

Gatunek: japońskie RPG

Opis: Silnik do tworzenia w Game Makerze gier jRPG na poziomie RPG Makera 2000, wersja 0.1. Jako tako działa system walki, można poruszać się postacią (choć wymaga to dopracowania), pod spacją jest zaczątek menu (ale jest tam jedna postać za dużo...), jest jakaś tam sobie muzyczka.

Download: mini-down-arrow.gifPobierz wersję 0.1
Rozmiar pliku: 1,6 MB

Autorzy:
Programowanie: gnysek
Grafika: ASCII (RPG Maker 2000), tło w menu deviantart (info na obrazku), game over chyba z gry black matrix lub coś takiego
Muzyka: midi z różnych gier (źródło: vgmusic.com), ASCII

Screeny:
http://gnysek.hmt.pl/wp-content/uploads/2007/11/004.png
http://gnysek.hmt.pl/wp-content/uploads/2007/10/001.png

Więcej info, oraz mile widziane komentarze z waszej strony:
http://gnysek.hmt.pl/jrpgm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Niezłe, chociaż ja bym wolał, coś jak program PsychiXa. Płatny silnik... nie wiem czy to ci będzie dobrze szło, ale życzę powodzenia. 4/5

 

Za darmo takiego silnika rozdawać nie będę, bo potem będę miał same Catch the Clowny w wersji jRPGM. Nie chcę, aby potem zadawano głupie pytania o silnik, albo przerabiano tylko mapę i resztę zostawiano nienaruszoną. Silnik ma być tylko podstawą do tworzenia czegoś, a nie gotowcem - bo taki już jest i się nazywa RPG Maker właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
WTF ? ;x Przecież to silnik jRPG'a ;x

 

4 stars(za porządne wykonanie),zamało urozmaicone - nie różni się niczym od RPG Makera,baaa nawet ten drugi jest lepszy

 

Bo to jest dopiero zaczątek :P Ale dowód na to - że w GM da się dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

jakoś nie chce mi sie przechodzić na GM7 :P Z kilkoma projektami miałem problemy przy przenoszeniu (dll'e) i dlatego zostałem przy 6.1.

 

Co do urozmaicania - chyba nie każdy załapał, ze to wczesna wersja pokazowa, a wszystko dalej będzie dorabiane. Kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, wszystko wygląda i działa naprawde profesorsko, nie chce wystawiać oceny za silnik (chociaż byłaby wysoka, wachałbym sie między 4 a 5 gwiazdki, a 4 tylko dlatego ze wiem ze pelna wersja bedzie jeszcze bardziej pro :P) - tylko czekam teraz na jakiegoś konkretnego jrpga z kozacką fabułą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z adminów powinien napisać w regulaminie (lub gdzieś XD) o ocenianiu (ilość gwiazdek = opis gry zasługującej na tą ilość gwiazdek).

 

Po za tym. Silnik spox! Dam 1/5, bo to silnik, +2, za to, że cię lubię XD i +2, za to, że nie jesteś skąpym, ponurym, krytykującym każdą pracę GMClanowiczów snobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

nie wiem jaki będzie :P

płatny ma być dla tego, że nie chcę setek klonów tego silnika w których nic nie będzie zmienione poza kilkoma dialogami i do tego nieudolnie. ot co.

jakby takich catch the clownów nie było, to bym pewnie inaczej o tym myślał.

z drugiej strony - mógłbym np. wybierać komu dać silnik i tym co na gmc są nie pierwszy dzień oczywiście bym wtedy udostępnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...