Skocz do zawartości

PSX- i co dalej?


Cekol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam PSXa (Przerobionego :D) i nie wiem co z nim zrobić :(

No bo gry mam, ale nie są one za ładne :/

Myślałem o sprzedaniu, ale na czacie powiedzieli że jestem głupi :P

Zamierzam kupić sobie NDSa.

Co mam zrobić? Polećcie mi coś. Może jakąś grę :)

Czy jest jakaś gra, w stylu Pokemonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm rozpisalbym sie ale nie mam czasu . A więc , psxa mam od 7 lat i ciagle na nim gram , bo wspaniałych gier na niego jest cała masa (wymieniac nie bede , jak jestes wlascicelem to sam powinienes wiedziec). A co do gier w stylu Pokemonów (to sie nazywa jRPG ><) to : Chrono Cross , Chrono Trigger , Final Fantasy VII , VIII , IX , Dragon Quest i wiele innych których nie pamietam. Cekol , sprzedawanie psx to byłaby głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecic gre na PSX?

Sciagnij sobie z neta ją ;p są strony polskie z których sciagniesz za free gry na psx + spolszczenia.

 

A gry polecam:

-Syphon filter 1, 2, 3

-Crash (wszystkie)

-tekken 4

-metal gear solid (wszystkie)

-nie pamietam nazwy xD chodziło się taki RPG, z smoki zmieniało, walczyło itp xDD

 

Zaraz jak przypomne sobie pare jeszzce dobrych tytułów to dam edita XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Crash Bandicoot 3: Warped i Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back. A jak chcesz z kolegami pograć to CTR albo Crash Bash :)

 

A z innych to Micro Maniacs i... kurde, ja też zapomniałem nazwy :D że sie chodziło gostkiem (TPP, skradanka) i się ludzików zabijało, nie pamiętam nazwy... jak nas zabili, to przejmowaliśmy kontrolę nad drugim gostkiem...

 

DOWN: Dobrze że mi przypomniałeś... Legacy OF Kain: Blood Omen II lepsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Fajny jest też spyro, na 100% bez opisów trzeba sie czasem nagłowić aby go przejść, Crashe też są fajne, ale w sumie tylko 2,3 i CTR, bo w jedynce trzeba przejsć etap nie ginąc aby dostać gem za skrzynki i tylko wtedy można zapisywać grę, a basha robiła inna firma - od wtedy crash schodzi na psy.

Fajny jest Legacy of Kain : Soul Reaver, gdzie cały czas musimy przemieszczać się pomiędzy światem żywych i umarłych, bo w kazdym z nich etap wygląda inaczej. Fajny jest NFS:Porsche, Colin 2, Medal of Honor 1 i 2, Gran Turismo ... i wiele innych. No i ofcoz Harvest Moon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Dużo lepiej wyjdziesz na tym, jak sprzedasz PSX-a i kupisz PSP. Wtedy będziesz mógł zabrać hity z PSX-a do kieszeni.

 

hmm, a z tymi kilkupłytowymi nie ma czasem problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Wystarczy duża karta i możesz mieć chyba wszystkie.

 

tak, ale z tego co wiem, w MGS trzeba np. wsadzić płytę i nie da się zapisać przed wymianą, jak w Final Fatnasy, przez co nie da się grać na drugiej płycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...