Skocz do zawartości

Easter Eggs


cyberdog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie. Im ktoś jest starszym prykiem tym ma tańsze :]

 

Lol ale tablica jest genialna, że też nie zauważyłem tego w TV :P

 

Ja zauważyłem ale nie wszystkie (nie zdążyłem)

PS: jak ktoś dożyje powyżej stu lat to jego rodzina będzie milionerami dzięki zakupowi okularów XD (ile lat tyle zniżki, czyli trzeba dopłacić XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten filmik...

 

A, no i jeszcze w G2NK nad którąś świątynią jest wrak auta XD

 

I jeszcze dwa EE: bulko i r***** (nie pamiętam, to ten gość, który sprzedaje pieczywo zaraz po wejściu do khorinis). Oboje o którejś godzinie się załatwiają. Ten r***** szczy obok muru, a bulko na drzewo. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie? czy widziałeś w jakiejś grze RPG ludzi którzy się załatwiają na widoku?
Tak jak napisał poprzednik, to ciekawostka. Easter egg jest wtedy kiedy coś jest ukryte lub trudne do zauważenia. Uwierz mi, że nie jest to ukryte i wydaje mi się że więcej postaci to robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zapomniałem nazwy, ale pod Win95 był taki progros Microsoftowy.

Jak tam klikniesz jakieś przyciski to się włącza gra. Jest FPP i tam odkrywasz tajne przejście i hcodzisz po belkach do drzwi. Tylko nielicznym się to udało.

Tzn. udało się przezyć taki szok. :P Ja niestety tego niewidziałem, ale ludzie popierają, że tak było.

 

Ach, jak ktoś wie co było za drzwiami, że tak się shockowali ludziska to powiedzcie :P Plx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest EE O:

A w Gothicu 2, żeby mieć filmik z potworami wodnymi, trzeba mieć wyłączone wszystkie kody, razem z marvinem.

 

@topic: W Final Fantasy: Dawn of souls (czyli FF1,2 nag GBA), w mieście elfów za sklepem z białą magią jest nagrobek, na którym widnieje napis

"Tutaj spoczywa Link".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien zcy to nie przypadek ale co tam:

W W3:TFT w drugiej misji nieumarłych (ucieczka z miasta) na końcu jest takie wielkie plugastwo któro się nazywa Krwawa Rzeź, jeśli się nie mylę po angielsku znaczy to Blood Rayne co jest tytułem filmu a samo Rayne jest imieniem głównej bohaterki (jak coś popaprałem proszę zignorować XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAR CRY - na jednej z wysp znalazłem trupa z tablicą na której niestety pisało coś ale po bodajże rosyjsku...

 

O starych grach typu Blood albo Duke 3D chyba nie muszę wspominać :F

Dużo też tego było w VC, w SA to pamiętam tylko worki z trupami na pustyni i łom w bazie wojskowej (luźne skojarzenie z Gordonem F. HL2 xD)...

 

coś sobie napewno jeszcze przypomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zagramy długo w "Twierdzę" to twój skryba zacznie walić takie teksty:

Grasz już od dłuższego czasu, Sir

Późno już, Sir. Nie jesteś zmęczony?

Mój panie nie spałeś już kilka nocy.

Może coś byś przekąsił, Sir

 

można też zobaczyć psa który sika ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warcrafcie3 w pierwszej misji treningowej trzeba wpisać kod na odsłonięcie mapy i gdzieś na samej górze będę bodajże jakieś gobliny czy trole z jakimiś tam imionami.

W W3 jest pełno easter eggów. Jak chociażby gra Arthasa na gitarze, czy Hydralisk ze Starcrafta. :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to nazwać Easter Eggs ale macie XP w winie jeśli ustawisz kolory w byle jakim programie graficznym np. w peint kolory na „czerwony 16” - „zielony 0” – „niebieski 16” to otrzymasz warstwe w którym windows odpala filmiki nawet w gm to działa ciekawi mnie tylko czy jest jakiś kolor by było widać pulpit XP

Ale raczej niema bo filmy odpalają się w innej warstwie a programy jak i pulpit działają na tej samej warstwie szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorry za odświerzanie tematu ale znalazłem tego sporo w Mortal Kombat :o

 

- W MK1 na arenie The Pit można zrzucić kolesia z mostu. To wie każdy. Ale czy każdy wie, że na kolcach pod mostem jest zakrwawiony łeb programisty? :)

 

-Ten sam łeb jest w MK3 gdy wykonamy odpowiednie ciosy odpowiednim zawodnikiem np.: Zamrozimy wroga gdy będzie miał DANGER. Wtedy wyskoczy programista w prawym dolnym rogu ekranu z okrzykiem "Jooopi!" :D

 

-W MK4 gdy przejdziemy trym team (czy jakoś tak) wszystkimi zawodnikami po kolei zagramy zawodnikiem Meat (taki szkielecik :) )

 

-MK1 - poziom The Pit jest dopakowany w jeszcze jednego EE. Czasem

na księżycu można zobaczyć cień balonu, czarownicy albo św. Mikołaja

(wogóle jest to częśc odblokowania zawodnika Reptile. Częstotliwośc cieni zależy od ilości wrzuconych złotówek)

 

-W MK3 Friendship Nightwolf'a polega na zmienieniu się w Raidena i zrzuceniu na ziemię automatu z MK2 :)

 

- I ostatnie, dla żartu: Postać Goro jest luźno oparta na Chucku Norrisie. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...