Skocz do zawartości

Wiedzmin...


CuB3

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :P

 

Takze wczoraj dostalem slicznego Wiesmina ale...

 

Tu zaczely sie same klopoty :(

 

Po pierwsze gra nie obsluguje GF6200? WTF?

 

Po drugie dzisiaj odpalam kompa i Blue Screen i tak sie dzieje co jakis czas :(

 

Narazie to wszystko jak jescze sie cos bedzie dziac to napisze... :P

 

Ehh... Wtopilem kase :( Jak zwykle kochamy CD Projekt :thumbsup:

 

Ale CD Projekt RED RulleZZ :) A Atari jak zwykle sobie jaja zrobilo... :( (Driv3r itp. masla kazdy wie o co biega :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem Wiesiek miałby Ci zepsuc kompa. To jest po prostu fizycznie niemożliwe. No i nie dziw się, że gra nie działa na starych kartach grafiki - to raczej normalne.

 

BTW: Ja właśnie po raz pierwszy Wieśka przeszedłem - od początku do końca i ze wszystkimi pobocznymi questami. Zajęło mi więcej niż 100 godzin, co faktycznie jest fajne.

 

Kurde, fajnie wreszczie było móc pograć w grę, która do tej pory była dla mnie głównie strzępkami gameplaya i stertami raportów na temat błędów i poprawek. Zwłaszcza, że Wiedźmin się nam faktycznie udał :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja zainstalowałem najnowsze sterowniki od karty graficznej i pomogło, bo blue screen wywalał błąd spowodowany dll'em który miał w nazwie nvidia4 więc drogą dedukcji do tego doszedłem :P

Gra jest prawie dobra, denerwuje mnie skacząca kamera, jak teren jest nierówny to zamiast płynnie podążać za bohaterem dostaje takich "zrywów" - no i brakuje zbliżania, ale to już takie czepianie, widocznie taki był zamysł twórców gry. Nic jednak nie przebijie dialogów w tej grze ! Już nie mówię o tym, że jest to wulgarny język (urwał etc. :P), ale kawałki są takie, że z beki nie mogłem kilka razy (jak ten gdy kazał im kapłan na kolanach w mrozie procesję odprawić dookoła wiochy, żeby zarazy się pozbyć i faktycznie ludzie przestali chorować, ale kilku przy okazji zmarło :P)

 

Btw. Robiłem ten Quest z tą kelnereczką Vesną (spóźniony słowik), no i jak doprowadziłem do ją domku babci to questa co prawda mi zaliczyło, ale jakiś przeciwnik sięgnął ją zanim zdążyłem pomóc i biedaczka zdechła... w zwiazku z tym, da rade jeszcze się spotkać z nią w młynie na małe co nie co, czy nie (bo czekałem całą noc i nic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak pisza:

Minimalne:

1. System operacyjny Windows XP Service Pack 2 lub Vista (system operacyjny musi mieć zainstalowane dostępne aktualizacje)
2. Procesor Intel Pentium 4 2,4GHz lub AMD Athlon 64 2800+
3. 1024 MB RAM - Windows XP
1536 MB RAM - Windows Vista
4. 128 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)
5. Karta muzyczna zgodna z DirectX 9.0
6. 8,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Zalecane:

1. Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+
2. 2 GB RAM
3. 256 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 3.0 (GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO)

 

Chyba, ze to ja cos zle przeczytalem :P (Albo w ksiazeczce tak pisze albo na opakowaniu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
No chyba raczej z martwą byś się nie chciał zabawiać, nie? ;) Szkoda w sumie, przegapiłeś jedną z bardziej przaśnych cut-scenek w grze ;). Nie masz wcześniejszego sejwa? Gra robi auto-zgrywki dość często.

 

Ta, ale je skasowałem bo śmietnik tylko robiły :P Ale bez sensu trochę, skoro zginęła po wykonaniu misji, jak wchodziła już do domu. Do tego jej babcia twierdzi, że wnuczka śpi w domu... ale ukłon w stronę twórców, że zabicie kogoś powoduje, że nie pojawia się on więcej w grze, bo w większości produkcji wystarczy wyjść i wejść do jakiegoś pomieszczenia aby postać znów żyła :P

 

Btw. w sumie mam bliżej do zalecanego sprzętu niż do minimalnych wymagań, a o dziwo wiesiek tnie, nawet na 1024x768 (nie mówię już jak ciął wcześniej, przy 1200 :P). Zaraz oblukam czy już jest ten patch, może on coś zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukłon w stronę twórców, że zabicie kogoś powoduje, że nie pojawia się on więcej w grze, bo w większości produkcji wystarczy wyjść i wejść do jakiegoś pomieszczenia aby postać znów żyła

 

No co ty? To raczej normalne - dajmy na to w Oblivione tez tak jest. jest tylko jedna kopia danego NPCa ;). No... o ile to nie jest zwykły comonner.

 

Patch już jest i zmienia sporo rzeczy (wiem co mówię ;)). Jeśli Ci się tnie, to polecam wyłączyć DoF i filtrowanie anizotropowe - to fajne bajerki, ale da się bez nich żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...