Skocz do zawartości

GG się zje... no tego


Yoda

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż przychodzę sobie dziś ze szkoły - kulturalnie włączam gierke - po godzince wychodzę, włączam neta, gg - ok. Ale gdy chcę napisać do kogoś gg mi się wyłącza i oto co sie ukazuje moim oczom:

 

thumb_470ba9fda21be251769873.jpg

 

 

Reset kompa nie pomógł, reinstall gg też :( Nie wiem co robić - pomóżcie! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż przychodzę sobie dziś ze szkoły - kulturalnie włączam gierke - po godzince wychodzę, włączam neta, gg - ok. Ale gdy chcę napisać do kogoś gg mi się wyłącza i oto co sie ukazuje moim oczom:

 

thumb_470ba9fda21be251769873.jpg

Reset kompa nie pomógł, reinstall gg też :( Nie wiem co robić - pomóżcie! :P

 

Albo załóż nowe konto. albo masz za mało miejsca na dysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przejdz sobie na AQQ, tlen mi sie jakos nie podoba a AQQ sie nie tnie, ma wszystkie rozmowy w 1 oknie (zakladki) i nie jest ciezkie (chodzi o zuzycie pamieci xD) jest takie w sam raz, importujesz kontakty z gg, wpisujesz swoj nr i haslo i voila! Działa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja polecam Konnekta. Co prawda w przypadku totalnej awarii serwerów gg ciężko się połączyć, ale to się zdarza raz na kilka miesięcy. Do tego obsługuje tleny i zachodnie bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja nie polecam konnekta, gdyż jest on już praktycznie nie rozwijany. Znacznie lepszym wyborem jest AQQ. Niedługo zapewne wyjdzie wersja 2.0 (aktualnie oznaczona jako beta), która będzie się skupiać na obsłudze jabbera. Ja ubolewam tylko nad tym, że od drugiej wersji rezygnują z własnego protokołu, który oferował najlepsze wysyłanie rysunków i plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Ja nie polecam konnekta, gdyż jest on już praktycznie nie rozwijany. Znacznie lepszym wyborem jest AQQ. Niedługo zapewne wyjdzie wersja 2.0 (aktualnie oznaczona jako beta), która będzie się skupiać na obsłudze jabbera. Ja ubolewam tylko nad tym, że od drugiej wersji rezygnują z własnego protokołu, który oferował najlepsze wysyłanie rysunków i plików.

 

Ta ale przenieś moje 200 mb archiwum do Aqq... jest tam taka opcja ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...