Skocz do zawartości

Darmowe "Szotery"


Mistyk

Rekomendowane odpowiedzi

Aja miałem na początku GeForce 4 MX 440 tak jak kolega i musiałem zmienić na GeForce 2 MX , ponieważ jak instalowałem windows XP to nie dało się jej uruchomić.

Zainstalowałem na GF2 i po instalacji włożyłem GF4 i podzialalo 2 minuty a potem czarny ekran i kaplica ;(

Wie ktoś co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mistyk (temat): Słyszałem, że niezłe jest GunZ Online.

E tam, grałem w to kiedyś z Dziadekkleofasem i muszę stwierdzić, że nic nadzwyczajnego. Jedyne czym różni się wysoko poziomowa postać od niskopoziomowej to to, że może używać innych broni i pancerzy. -> Jednym słowem kiła. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko CS NonSteam to wersja nielegalna :) . Tak samo mogę powiedzieć, żeby sobie zassał Call Of Duty 3, też można za darmo ściągnąć, tylko szkoda, że nielegalnie.

 

:P Masz u mnie porobione XD

Call Of Duty 3 na PC :lol2:

Sory za Offtop

 

A co do nonsteam to poczesci masz racje poczesci nie xD

Nonsteam ma usunietego tylko Steam ;) Wiec jezeli ktos mu pozyczy CS 1.6 i on sobie przerobi na Nonsteam to to nie bedzie nielegalne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może stary dobry Doom I :D Dla mnie to można se trochę przy tym posiedzieć :) No i do tego darmowy, łatwo znaleźć na necie ;)

 

no w to gralem :) szczegolnie ze odkad zrobili z tego open source to ludzie zrobili calkiem ladny programik do wyszukiwania serwerow, rozne tryby rozgrywki jak w quake i inne bajerki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...