Skocz do zawartości

KLASYKA: Aliens [ Attack On Colony ] - Ambient Siege


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio przeglądałem swoje stare projekty i zainteresowało mnie Aliens Attack On Colony - Ambient Siege. Silnik z roku 2004 ( jest nawet w .gmd wpisana data :) ) Moim zdaniem jak na taki rocznik ( czyli GM 5.1 ) grywalność jest bardzo dobra, ba nawet grafiką nie grzeszy :)

 

A jakby tak przerobić stare dobre Aliens na Multiplayer w trybie coop-erative? ;)

 

Tutaj znajduje się filmik 14,5MB przedstawiający silnik gry.

Aliens AOC - Ambient Siege [ GAMEPLAY TRAILER ]

 

Trailer na YouTube.com ( Wielkie dzięki Snake :) )

 

Filmik jest z wersji najnowszej, jak widać z dodatku "Ambient Siege". Wcześniej była wersja 2.1 ( jak mnie pamięć nie myli ) i zbijała niezłe oceny, a najwięcej przez fanów filmu "OBCY" Dostępnych było kilka mapek w trybie "FREE PLAY" oraz dwie w trybie "SURVIVAL". Zapewne nie jedna osoba z tego forum pamięta stare Aliensy :)

Dodam tylko, że pierwsza gra jaką się pochwaliłem na starym dobrym GMC, to było Aliens 1 :D Ranmus ( dawniej Ranma_man ) na pewno pamięta :sp_ike:

Miłego oglądania :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorka że tak temat odświerzam ale nie moge znaleźc czy są jakieś późniejsze wersje niż ta http://www.gmclan.org/index.php?plik=68 bo giekra naprawde dobra . Ale nie opłaca sie robić online tylko , może dokończyć troche to. Bo z tego co widze to nie ma profili , ani save i opcje nie dziłają. Dlatego sie pytam czy jest jakaś późniejsza wersja .

 

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ostatnio przeglądałem swoje stare projekty i zainteresowało mnie Aliens Attack On Colony - Ambient Siege. Silnik z roku 2004 ( jest nawet w .gmd wpisana data smile.gif ) Moim zdaniem jak na taki rocznik ( czyli GM 5.1 ) grywalność jest bardzo dobra, ba nawet grafiką nie grzeszy smile.gif

 

A jakby tak przerobić stare dobre Aliens na Multiplayer w trybie coop-erative? smile2.gif

 

Tutaj znajduje się filmik 14,5MB przedstawiający silnik gry.

Aliens AOC - Ambient Siege [ GAMEPLAY TRAILER ]

 

Trailer na YouTube.com ( Wielkie dzięki Snake smile.gif )

 

Filmik jest z wersji najnowszej, jak widać z dodatku "Ambient Siege". Wcześniej była wersja 2.1 ( jak mnie pamięć nie myli ) i zbijała niezłe oceny, a najwięcej przez fanów filmu "OBCY" Dostępnych było kilka mapek w trybie "FREE PLAY" oraz dwie w trybie "SURVIVAL". Zapewne nie jedna osoba z tego forum pamięta stare Aliensy smile.gif

Dodam tylko, że pierwsza gra jaką się pochwaliłem na starym dobrym GMC, to było Aliens 1 biggrin.gif Ranmus ( dawniej Ranma_man ) na pewno pamięta sp_ike.gif

Miłego oglądania thumbsup.gif

Ja nie obejrzę, bo zanim mi się załaduję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...